İsim:  001_d.jpg
Görüntüleme: 22
Büyüklük:  11.9 KB (Kilobyte)

Twitter'da bir fenomen haline dönüşen "Kaç Yıl Oldu? hesabından seçilen en eğlenceli twitler...

Banu Alkan, "Türkiye'nin yeni Banu Alkan'ı kim olur?" sorusuna "Charlize Theron olabilir" cevabını vereli 3 yıl oldu.

İsim:  003_d.jpg
Görüntüleme: 23
Büyüklük:  22.5 KB (Kilobyte)

Serdar Ortaç, "Padişah şarkımı Sibel Can yerine Ahmet Kaya söylese daha iyi olurdu. Çünkü nakaratta sosyalizm var" diyeli 15 yıl oldu.

İsim:  004_d.jpg
Büyüklük:  17.6 KB (Kilobyte)

Son albümüyle istediği başarıyı yakalayamayan Atilla Taş, uyuşturucu kullandığı iddiasıyla kendini narkotiğe ihbar edeli 9 yıl oldu

İsim:  010_d.jpg
Büyüklük:  15.7 KB (Kilobyte)

Çanakkale Belediyesi çöp kamyonlarında Vivaldi çalınca temizlik işçileri "Taş olsa bu Vivaldi'ye dayanamaz" diyerek isyan edeli 13 yıl oldu.

İsim:  005_d.jpg
Görüntüleme: 25
Büyüklük:  16.7 KB (Kilobyte)

Çok pahalı bir dizi olmasına rağmen TRT'nin Kenan Evren'in isteğiyle satın aldığı Kara Şimşek'in ilk bölümü yayınlanalı 28 yıl oldu.

İsim:  007_d.jpg
Büyüklük:  11.4 KB (Kilobyte)

Erol Büyükburç, 70'li yıllarda kendisi için ortaya atılan "pantolonun içine patlıcan koyuyor" iddiasını ret edeli 5 yıl oldu.

İsim:  011_d.jpg
Büyüklük:  38.5 KB (Kilobyte)

FİFA'dan yalınayak maça çıkma izni alamayan Hindistanlı futbolcular Dünya Kupası'na katılmaktan vazgeçeli tam 63 yıl oldu.

İsim:  012_d.jpg
Büyüklük:  12.5 KB (Kilobyte)

Tuğba Ekinci, izlediği tiyatro oyunu için "Ben sevmediğime göre halk da sevmeyecek" sözleriyle tiyatro camiasını uyaralı 7 yıl oldu.

İsim:  006_d.jpg
Büyüklük:  28.9 KB (Kilobyte)

Bir otelin açılışında İbrahim Tatlıses, verilen yemeği "Gazze'de çocuklar ölürken bu yemeği yiyemem" diyerek aniden ağlayalı 4 yıl oldu.

İsim:  013_d.jpg
Büyüklük:  31.7 KB (Kilobyte)

Elinde kalanlara "Kapatıyoruz" adlı mağaza açan mobilyacı, 4 ayda kara geçince Denizli ve Manisa'da da "Kapatıyoruz" açalı 6 yıl oldu.

İsim:  016_d.jpg
Büyüklük:  16.6 KB (Kilobyte)

Zekeriya Beyaz, "Kurban bayramında tavuk kesilsin" önerisinde bulunalı 12 yıl oldu.

İsim:  017_d.jpg
Büyüklük:  13.0 KB (Kilobyte)

Nadide Sultan, üstsüz fotoğrafını görünce "Ağlamaya başladım. Kolonyalı su içirmişler. Kolonya da kaçakmış kör olacaktım" diyeli 5 yıl oldu.

İsim:  019_d.jpg
Büyüklük:  24.6 KB (Kilobyte)

Pınar Altuğ, sevgilisiyle uluorta öpüştü iddialarına "Bir evimiz var. Evde boynuna, beline asılıyorum" diyeli 9 yıl oldu.

İsim:  020_d.jpg
Görüntüleme: 25
Büyüklük:  15.3 KB (Kilobyte)

Ayşe Özgün, köşesinden Saddam Hüseyin'e "Bırak her şeyi gel beraber ızgara balık yiyelim" diyerek savaşı durdurmaya çalışalı 11 yıl oldu.

İsim:  021_d.jpg
Büyüklük:  9.0 KB (Kilobyte)

TGRT'de Melih Gökçek'in iddaalarına dayanamayıp "Aaaa!" diyen Emin Çölaşan'a Melih Gökçek anında "Beee" diye karşılık vereli 4 yıl oldu.

İsim:  022_d.jpg
Büyüklük:  11.6 KB (Kilobyte)

Gazeteciye kafa atan Pascal Nouma, "Vurmadım. Otelin önünde sabuna bastı düştü. Ben içerdeydim where is the adalet" diyeli 12 yıl oldu.

İsim:  002_d.jpg
Büyüklük:  6.7 KB (Kilobyte)

Bakan Hüseyin Çelik, Eğer ile meğeri evlendirmişler, keşke diye çocukları olmuş diyerek mizah dünyasını yerle bir edeli 7 yıl oldu.

İsim:  009_d.jpg
Büyüklük:  14.5 KB (Kilobyte)

Kurtlar Vadisinden etkilenip "Beni Polat abim gönderdi beni işe alın!" diyen genç olumsuz cevap alınca bankayı yakmaya kalkışalı 4 yıl oldu.

SABAH