• Agresif
  • Aptal
  • Arsız
  • Aşık
  • Bezgin
  • Bilgin
  • Cesaretli
  • Çılgın
  • Endişeli
  • Geveze
  • Kagılı
  • Kederli
  • Kimsesiz
  • Korkulu
  • Küstah
  • Kızgın
  • Melek Gibi
  • Mesgul
  • Mutlu
  • Neseli
  • Niteliksiz
  • Olgun
  • Sarhoş
  • Sarsıntılı
  • Savurgan
  • Sert
  • Sinsi
  • Soğuk
  • Stresli
  • Suratsız
  • Sıcak
  • Tembel
  • Uyuşuk
  • Yaramaz
  • İsrarcı
  • Zararsız
  • Öylesine
  • Şaşkın
  • Şeytani
  • Şüpheli
  • Sayfa 1/2 12 Son
      ömermemati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kayıtlı Üye
      Durum
      Ruh Hali
      ----
      Takımı

Standart Kurtlar Vadisi Pusu'da yeni iddialar! Ezanı tersten ?

WARFACE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

RECEP TAYYİP ERDOĞAN
      Durum
      Ruh Hali
      Tembel
      Favori Müziğiniz
      Syn Cole - Feel Good
      Favori Aktörünüz
      Onur Tuna
      Takımı

Bunu soracaklarsa Gökhan Kırdar'a sorsunlar. Bu programdaki bütün elemanları yakın zamanda mahkeme salonlarında sürünürken görmek dileğiyle
      alexxx, Donald J. Trump Bunu beğendi.

Witness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kayıtlı Üye
      Durum
      Ruh Hali
      ----
      Favori Müziğiniz
      Romantizma
      Favori Aktörünüz
      Denzel Washington
      Takımı

Ulan hoşaf beyinliler dizinin tekrar bölümlerini yayınlarken bir şey yoktu. Şimdi ne oldu? O kazandığınız para var ya zehir zıkkım. Sanki sizin yaptığınız reyting uğruna değil?
      WARFACE Bunu beğendi.
      difficulties beyond that control...

Memati Bayrakçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

VIP Üye
      Durum
      Ruh Hali
      Sarhoş
      Takımı

Bunu biliyoruz zaten. Ama Necati Şaşmaz dava açmadı mı bu alçaklara? Bunlar hala ne cesaretle yükleniyor? Yoksa tazminatları kanal mı ödeyecek?
      CITIZEN Bunu beğendi.

Kayıtlı Üye
      Durum
      Ruh Hali
      ----
      Takımı

Çok Doldum Beyler
      La Bu Kadar Aptal İnsanlar Görmedim 13 Yıldır Bir Kurtlar Vadisi İzleyicisi Olarak Söyleyebilirim Ki ; Kurtlar Vadisi Kadar Dinimizi En İyi Şekilde Anlatan (Ömer Baba) , Vatan Sevgisini En İyi Şekilde Anlatan (Polat Alemdar Ve Arkadaşları) Bir Dizi Geldi Mi ? Hayır ! Ne Osmanlıya Sövdü Ne Laik Cumhuriyete...
      Yeri Geldi Sakarya Fırat Oldu , Yeri Geldi Kızıl Elma Oldu , Yeri Geldi Deli Yürek Oldu , Yeri Geldi Reaksiyon Oldu , Yeri Geldi Filinta Oldu Ama Hiç Biri Kurtlar Vadisi Olamadı...

1 Dolar Olayı Saçma Zaten Adamlar Orada 1 Doların Şifresini Çözüp Tapınakçıların Yüce Majestesi İle Görüştüler Eee Ne Var Bunda ?

Bir Doları Yıllar Önce Erbakan Hocada Anlattı , Erbakan Hoca Tapınakçı Mı Oldu ? FÖTÖ'Cümü Oldu ?

Yıllardır Piyasada 1 Dolar , Piramitler , İllüminati , Masonluk , Tapınakçılar Vss Anlatan Kitaplar Var Yazarlar Var Mesela ;
      Aytunç Altındal , Ertan Özyiğit , Hakan Yılmaz Çebi , Ali Bektan , Kürşad Berkan Vsss.

Bu Adamların Kitaplarını Okusan Biraz Da Senaristliğin Varsa Olay Bitti Kurgu Yapar Ve Yazarsın Adamlar Zaten Resmi Youtube Kanallarından 1 Dolar Hadisesi Sonrası Aynı Sahneyi Yayınladılar Yıllar Önce Kurtlar Vadisinde 1 Dolar Sahnesi Diye.

Buyrun Link : Sadece kayıtlı üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üye olmak için buraya tıklayınız.

Erdoğan Mezarlık Olayı İse Aslı Ortaya Çıktı Buyrun Link : Sadece kayıtlı üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üye olmak için buraya tıklayınız.

Kurtlar Vadisi Her Zaman Devletin Yanında Olmuştur Mesela ;
      1-) Gezi Parkı Olaylarında
      2-) 17 Aralık , Paralel Örgüt Vss. Buyrun Link : Sadece kayıtlı üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üye olmak için buraya tıklayınız.
      Sadece kayıtlı üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üye olmak için buraya tıklayınız.
      3-) İsrail'e Kafa Tutmuş , Kurtlar Vadisi Filistin Çekmiştir Ayrıca İsrail'i Dizide De Çıldırtmıştır Buyrun Link : Sadece kayıtlı üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üye olmak için buraya tıklayınız.

Tapınakçılara Dizi De Posta Koymuştur :

Bana Allah Yeter Buyrun : Sadece kayıtlı üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üye olmak için buraya tıklayınız.

Ezan İle İlgili Olarak İse Kişinin Niyetine Bakılır , Ben Pana Film'in Bu Konuda Kötü Niyetli Olduğunu Sanmıyorum.

Yıllar Önce Cine5'de Bu Konu Yine Olay Olmuştu Ama Pek Yankı Yapmamıştı Subniminal Mesajlar Konusunda Uzman Bir Prof.Şunları Söylemişti Aslında Ezanı Subniminal Bir Şekilde Aktarmaları Güzel İnsan Beynine Ezanı Aşılıyorlar Buyrun Link :

Sadece kayıtlı üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üye olmak için buraya tıklayınız. (Kaçıncı Dakika Hatırlayamıyorum)

Zaten Subniminal Konusu Çok İşlenmişti Kurtlar Vadisinde Ve Ezanın Hıristiyan Ol Şeklinde Ve Saire Şeyler Oluyor Bunlardan Nasıl Korunmalıyız Diye Vss.

Buyrun Link : Sadece kayıtlı üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üye olmak için buraya tıklayınız.

Dağa Söylenecek Çok Şey Var Lakin Son Söz Olarak Şunu Söyleyebilirim Kurtlar Vadisinden Vatan Tarifi Buyrun Link :

Sadece kayıtlı üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üye olmak için buraya tıklayınız.

Müfettiş Richard Kane
      Durum
      Ruh Hali
      ----

Mal lan bu Nihat Doğan
      CITIZEN, Witness Bunu beğendi.

CITIZEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

DRNTYF Ana Muhalefet Lideri
      Durum
      Ruh Hali
      ----
      Takımı

Ulan Vadi kimlerin diline düştü be Nihat Doğan ne İntihar sebebi
      Vito Scaletta, ömermemati Bunu beğendi.

Vito Scaletta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kayıtlı Üye
      Durum
      Ruh Hali
      Melek Gibi
      Favori Müziğiniz
      Les Passants
      Favori Aktörünüz
      Marlon Brando
      Takımı

Alıntı ömermemati Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Çok Doldum Beyler
      La Bu Kadar Aptal İnsanlar Görmedim 13 Yıldır Bir Kurtlar Vadisi İzleyicisi Olarak Söyleyebilirim Ki ; Kurtlar Vadisi Kadar Dinimizi En İyi Şekilde Anlatan (Ömer Baba) , Vatan Sevgisini En İyi Şekilde Anlatan (Polat Alemdar Ve Arkadaşları) Bir Dizi Geldi Mi ? Hayır ! Ne Osmanlıya Sövdü Ne Laik Cumhuriyete...
      Yeri Geldi Sakarya Fırat Oldu , Yeri Geldi Kızıl Elma Oldu , Yeri Geldi Deli Yürek Oldu , Yeri Geldi Reaksiyon Oldu , Yeri Geldi Filinta Oldu Ama Hiç Biri Kurtlar Vadisi Olamadı...

1 Dolar Olayı Saçma Zaten Adamlar Orada 1 Doların Şifresini Çözüp Tapınakçıların Yüce Majestesi İle Görüştüler Eee Ne Var Bunda ?

Bir Doları Yıllar Önce Erbakan Hocada Anlattı , Erbakan Hoca Tapınakçı Mı Oldu ? FÖTÖ'Cümü Oldu ?

Yıllardır Piyasada 1 Dolar , Piramitler , İllüminati , Masonluk , Tapınakçılar Vss Anlatan Kitaplar Var Yazarlar Var Mesela ;
      Aytunç Altındal , Ertan Özyiğit , Hakan Yılmaz Çebi , Ali Bektan , Kürşad Berkan Vsss.

Bu Adamların Kitaplarını Okusan Biraz Da Senaristliğin Varsa Olay Bitti Kurgu Yapar Ve Yazarsın Adamlar Zaten Resmi Youtube Kanallarından 1 Dolar Hadisesi Sonrası Aynı Sahneyi Yayınladılar Yıllar Önce Kurtlar Vadisinde 1 Dolar Sahnesi Diye.

Erdoğan Mezarlık Olayı İse Aslı Ortaya Çıktı Buyrun Link : Sadece kayıtlı üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üye olmak için buraya tıklayınız.

Kurtlar Vadisi Her Zaman Devletin Yanında Olmuştur Mesela ;
      1-) Gezi Parkı Olaylarında
      2-) 17 Aralık , Paralel Örgüt Vss. Buyrun Link : Sadece kayıtlı üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üye olmak için buraya tıklayınız.
      3-) İsrail'e Kafa Tutmuş , Kurtlar Vadisi Filistin Çekmiştir Ayrıca İsrail'i Dizide De Çıldırtmıştır Buyrun Link : Sadece kayıtlı üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üye olmak için buraya tıklayınız.

Tapınakçılara Dizi De Posta Koymuştur :

Bana Allah Yeter Buyrun : Sadece kayıtlı üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üye olmak için buraya tıklayınız.

Ezan İle İlgili Olarak İse Kişinin Niyetine Bakılır , Ben Pana Film'in Bu Konuda Kötü Niyetli Olduğunu Sanmıyorum.

Yıllar Önce Cine5'de Bu Konu Yine Olay Olmuştu Ama Pek Yankı Yapmamıştı Subniminal Mesajlar Konusunda Uzman Bir Prof.Şunları Söylemişti Aslında Ezanı Subniminal Bir Şekilde Aktarmaları Güzel İnsan Beynine Ezanı Aşılıyorlar Buyrun Link :

Sadece kayıtlı üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üye olmak için buraya tıklayınız. (Kaçıncı Dakika Hatırlayamıyorum)

Zaten Subniminal Konusu Çok İşlenmişti Kurtlar Vadisinde Ve Ezanın Hıristiyan Ol Şeklinde Ve Saire Şeyler Oluyor Bunlardan Nasıl Korunmalıyız Diye Vss.

Dağa Söylenecek Çok Şey Var Lakin Son Söz Olarak Şunu Söyleyebilirim Kurtlar Vadisinden Vatan Tarifi Buyrun Link :

İzninle altına imzamı atıyorum güzel toparlamışsın
      <a href=http://www.drntyf.com/signaturepics/sigpic28752_3.gif target=_blank>http://www.drntyf.com/signaturepics/sigpic28752_3.gif</a>

Ranger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kayıtlı Üye
      Durum
      Ruh Hali
      ----

Bir süredir KV'ye karşı yürütülen algı operasyonu ya art niyet taşıyor, veya da benim şüphelendiğim üzere, popülaritesini yitirmeye başlamış olan vadiye karşı kamu oyunda tekrar taraftar çekmek için özellikle vadi aleyhine propaganda yaparak, hem kendi reytinglerini arttırmak, hem de vadinin kaybolan popülaritesini geriye getirmek için, diğer yandan konuşulan yeni vadi projesine dikkat çekebilmek için, kurgulanmış viral bir proje olduğunu düşündürüyor. İki türlüsünde de gerçekten vakit kaybı olan, insanların aklı ile dalga geçmeye çalışılan bir teşebbüs olduğu gözükmektedir, yeter artık gerçekten, insanları kandırdıkları, perde arkasında çevirdikleri dolaplardan bıktık, milletimiz bir uyanırsa, o zaman bunları kim kurtarır, gerçekten merak ediyorum.
      Donald J. Trump Bunu beğendi.

Kayıtlı Üye
      Durum
      Ruh Hali
      ----
      Takımı

Alıntı Vito Scaletta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      İzninle altına imzamı atıyorum güzel toparlamışsın
      At Kardeşim Eyvallah
      Vito Scaletta Bunu beğendi.

Sayfa 1/2 12 Son

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)