• Agresif
  • Aptal
  • Arsız
  • Aşık
  • Bezgin
  • Bilgin
  • Cesaretli
  • Çılgın
  • Endişeli
  • Geveze
  • Kagılı
  • Kederli
  • Kimsesiz
  • Korkulu
  • Küstah
  • Kızgın
  • Melek Gibi
  • Mesgul
  • Mutlu
  • Neseli
  • Niteliksiz
  • Olgun
  • Sarhoş
  • Sarsıntılı
  • Savurgan
  • Sert
  • Sinsi
  • Soğuk
  • Stresli
  • Suratsız
  • Sıcak
  • Tembel
  • Uyuşuk
  • Yaramaz
  • İsrarcı
  • Zararsız
  • Öylesine
  • Şaşkın
  • Şeytani
  • Şüpheli
  • Sayfa 1/2 12 Son

Yasaklı Üye
      Durum
      Ruh Hali
      ----
      Takımı

Standart Allah İnsanları Neden Yarattı?

gızlı hazıneydım bılınmeyı sevdım (bu 4 kelıme yeter aslında)

CITIZEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

DRNTYF Ana Muhalefet Lideri
      Durum
      Ruh Hali
      ----
      Takımı

Cübbeli kim ya. Şarlatan. Bırakın bu soytarıları. Kur'an'da neden yaratıldığın yazıyor.

WARFACE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

RECEP TAYYİP ERDOĞAN
      Durum
      Ruh Hali
      Tembel
      Favori Müziğiniz
      Syn Cole - Feel Good
      Favori Aktörünüz
      Onur Tuna
      Takımı

Bu hocanın sohbetlerini felan çok beğeniyorum anlatma tarzı da eğlenceli dinlettirmeyi beceriyor kendisini. Amma velakin bu hocanın peşinden giden süleymancılar diye tarikat var onlardan nefret ederim. Kadınların okumasına şiddetle karşıdırlar ve kadınları bir yaratık gibi görürler adeta. YGS-LYS-KPSS sınavları yaklaşırken kadınlar sınavları kazanmasın diye dua ederlerdi. Buna dua denmez beddua denir orası ayrı bir mevzu. Başörtüyü bile reddederler çarşaftan başka bir şekilde örtünenler cehenneme gidecekler diye insanları dinden İslamdan soğuturlar. Halbuki Cübbeli Ahmet Hoca bunların hiçbirisini dile getirmemiştir.
      CITIZEN Bunu beğendi.

Durum
      Ruh Hali
      ----
      Takımı

Alıntı WarFace Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Bu hocanın sohbetlerini felan çok beğeniyorum anlatma tarzı da eğlenceli dinlettirmeyi beceriyor kendisini. Amma velakin bu hocanın peşinden giden süleymancılar diye tarikat var onlardan nefret ederim. Kadınların okumasına şiddetle karşıdırlar ve kadınları bir yaratık gibi görürler adeta. YGS-LYS-KPSS sınavları yaklaşırken kadınlar sınavları kazanmasın diye dua ederlerdi. Buna dua denmez beddua denir orası ayrı bir mevzu. Başörtüyü bile reddederler çarşaftan başka bir şekilde örtünenler cehenneme gidecekler diye insanları dinden İslamdan soğuturlar. Halbuki Cübbeli Ahmet Hoca bunların hiçbirisini dile getirmemiştir.
      İlk cümleni bu hocanın sohbetlerini beğenmiyorum diye okudum, direk beğendim, son cümlede batırmışsın. Ulan Kürşat.

İsim:  images.jpg
Görüntüleme: 40
Büyüklük:  28.0 KB (Kilobyte)
      BLADE Bunu beğendi.

Yasaklı Üye
      Durum
      Ruh Hali
      ----
      Takımı

Karalama kampanyaları basladı olsun cubbelı dıyorkı HELAL OLAN HERSEYE BINERIM

Karahalteri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kayıtlı Üye
      Durum
      Ruh Hali
      Neseli
      Favori Müziğiniz
      Esat kabaklidan gez oglum
      Favori Aktörünüz
      Necati Şaşmaz
      Takımı

Cubbeli iyi adamdir. Dinlemek lazim.
      Ekrem Abi ( 43 ) Tek suçu kumarda şanslı olmasıydı...

Taftazân - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

We have Tolgay Ali Arslan. They Don't
      Durum
      Ruh Hali
      ----
      Takımı

Alıntı WarFace Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Süleymancılar değil, Süleymanlılar.
      Süleymancılık diye bir din yok, Süleymancılık diye bir mezhep yok, Süleymancılar diye bir cemaat de yok. Süleymanlılar Nakşi Tarikatının günümüzdeki devamıdır ve Silsile-i Sadat'ın son halkası olan Süleyman Hilmi Tunahan (ks)'a bağlı olduğu için Süleymanlılar denilir. Cübbelinin, takkelinin Süleymanlılarla uzaktan yakından alakası yoktur. Bir defa Süleymanlıların işi şov değildir. Alır bu milletin çocuğunu yazları kurs düzenler okutur, okula gidene yurtlarını açar, karnını doyurur, öğretmen lazım olduğunda tutup getirir, bunu piyasanın dibinde bile diyemeyeceğimiz fiyata yapar, orta okul, lise, üniversite fark etmez. o da yetmez koca koca amcalar teyzeler bana Kur'an okumaya öğret der, hiç bir maddi karşılık olmaksızın ona da Kur'an okumayı öğretir. Eskiden liseye giden kızların başları kapalı olarak derse girmesine izin verilmezdi. Bu sebeple Kız meslek ve İmam Hatip haricindeki kızları yurtlarına kabul etmezlerdi. Çünkü taviz tavizi doğurur. Süleymanlılar bir kızın başını açmasını asla ve asla kabul etmez çünkü bu Allah'ın emridir( Nur Suresi 31. ayette kadınların nasıl örtünmesi gerektiği de tarif edilmiş ). Bugün zamanında taviz verenlerin neler yaptığını görüyoruz. Süleymanlılarla alakası olmayanlar günümüzde Süleymanlıların başında kimin olduğunu dahi bilmez, çünkü basın önüne çıkıp poz verme, şov yapma huyları yoktur. Kur'an, Kurban, Hac, Umre vs bir çok alanda 100den fazla ülkede İslamiyet'e hizmet için çalışır. Bırak senin bu hakaretlerini, kameraların önünde küfür bile etseler kaale alıp cevap verilmez, çünkü kimseye kendini ispat etme gibi bir derdi yok. İt ürür kervan yürür derler ya, o hesap...
      Cübbelinin bu saydıklarımla hiç bir alakası yok, Cübbelinin peşinden gidenleri de tanımıyorum ama sen de bilip bilmeden boş boş konuşma

Durum
      Ruh Hali
      ----
      Takımı

Alıntı Taftazân Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Süleymancılar değil, Süleymanlılar.
      Süleymancılık diye bir din yok, Süleymancılık diye bir mezhep yok, Süleymancılar diye bir cemaat de yok. Süleymanlılar Nakşi Tarikatının günümüzdeki devamıdır ve Silsile-i Sadat'ın son halkası olan Süleyman Hilmi Tunahan (ks)'a bağlı olduğu için Süleymanlılar denilir. Cübbelinin, takkelinin Süleymanlılarla uzaktan yakından alakası yoktur. Bir defa Süleymanlıların işi şov değildir. Alır bu milletin çocuğunu yazları kurs düzenler okutur, okula gidene yurtlarını açar, karnını doyurur, öğretmen lazım olduğunda tutup getirir, bunu piyasanın dibinde bile diyemeyeceğimiz fiyata yapar, orta okul, lise, üniversite fark etmez. o da yetmez koca koca amcalar teyzeler bana Kur'an okumaya öğret der, hiç bir maddi karşılık olmaksızın ona da Kur'an okumayı öğretir. Eskiden liseye giden kızların başları kapalı olarak derse girmesine izin verilmezdi. Bu sebeple Kız meslek ve İmam Hatip haricindeki kızları yurtlarına kabul etmezlerdi. Çünkü taviz tavizi doğurur. Süleymanlılar bir kızın başını açmasını asla ve asla kabul etmez çünkü bu Allah'ın emridir( Nur Suresi 31. ayette kadınların nasıl örtünmesi gerektiği de tarif edilmiş ). Bugün zamanında taviz verenlerin neler yaptığını görüyoruz. Süleymanlılarla alakası olmayanlar günümüzde Süleymanlıların başında kimin olduğunu dahi bilmez, çünkü basın önüne çıkıp poz verme, şov yapma huyları yoktur. Kur'an, Kurban, Hac, Umre vs bir çok alanda 100den fazla ülkede İslamiyet'e hizmet için çalışır. Bırak senin bu hakaretlerini, kameraların önünde küfür bile etseler kaale alıp cevap verilmez, çünkü kimseye kendini ispat etme gibi bir derdi yok. İt ürür kervan yürür derler ya, o hesap...
      Cübbelinin bu saydıklarımla hiç bir alakası yok, Cübbelinin peşinden gidenleri de tanımıyorum ama sen de bilip bilmeden boş boş konuşma
      Şu yazdıklarını okurken aklıma 5-6 yıl önce "Muhterem Fethullah Gülen Hocaefendi Hazretlerinin(!)" Nur cemaatine mensup bir vatandaşın sözleri aklıma geldi. O zaman ona da aynı şeyleri yazmıştım. İnanılmaz tepki göstermişti. Şimdi içeriye girdi. Hiçbir cemaat temiz değildir, bunu unutmayınız. Süleymanlılar, Cübbeliler, FETÖ'cüler.. Ne oluyoruz ya? Bu ülke şeyhlerin, hacıların, hocaların ülkesi değildir, olamaz. Olduğu zaman neler olduğunu da görüyoruz. Benim hiçbir cemaate, tarikate güvenim yok. Allah ile kul arasına kimse giremez. Zamanında FETÖ'cüler de evlerde öğrenci besliyordu, namaza alıştırıyordu, dua öğretiyordu, Kuran dinletiyordu. Ne oldu? Tarikatlara, cemaatlere taviz verildikçe bu ülkeden bir halt olmaz. Birileri bunların sözcülüğünü yapacaksa, bende şahsen sonuna kadar bunlara karşı elimden geleni yapacağım.

Taftazân - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

We have Tolgay Ali Arslan. They Don't
      Durum
      Ruh Hali
      ----
      Takımı

Alıntı Citizen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Şu yazdıklarını okurken aklıma 5-6 yıl önce "Muhterem Fethullah Gülen Hocaefendi Hazretlerinin(!)" Nur cemaatine mensup bir vatandaşın sözleri aklıma geldi. O zaman onlara da aynı şeyleri yazmıştım. İnanılmaz tepki göstermişti. Şimdi içeriye girdi. Hiçbir cemaat temiz değildir, bunu unutmayınız. Süleymanlılar, Cübbeliler, FETÖ'cüler.. Ne oluyoruz ya? Bu ülke şeyhlerin, hacıların, hocaların ülkesi değildir, olamaz. Olduğu zaman neler olduğunu da görüyoruz. Benim hiçbir cemaate, tarikate güvenim yok. Allah ile kul arasına kimse giremez. Zamanında FETÖ'cüler de evlerde öğrenci besliyordu, namaza alıştırıyordu, dua öğretiyordu, Kuran dinletiyordu. Ne oldu? Tarikatlara, cemaatlere taviz verildikçe bu ülkeden bir halt olmaz.
      Bana şunu söyle Süleymanlılar devletin hangi kurumlarına sızmak için mücadele ediyor? kapatılma tehlikesi geçirdiği dönemler haricinde ne zaman siyasete karıştı? Ne zaman bu ülke Süleymanlı hocaların ülkesi oldu ki şimdi Türkiye hacıların hocaların ülkesi değil diyorsun? Ben iddaa etmiyorum tamamı temiz, hiç bir kirli insan bulaşmamış. Aksine yoğun bir şekilde nüfuz etmeye çalışılıyor. Sana burdan ne anlatsam boş. Yapılan icraatlara bakmak gerek.. Dine hizmet ettiğini iddaa eden fetöcüler ne yapmış, Süleymanlılar ne yapmış.
      Ha bir de Fetöcüleri çok yanlış tanımışsın. Onlar öğrencilere anlamadıkları halde ısrarla Risale-i Nur okuttular. Daha o abiler Kur'an okumayı bilmiyordu, neyi kime öğretecekler? Din için hizmet ediyoruz diyorlardı devletin içine adam sokmaya çalışıp dershanelerde, okullarda öğrencileri polisliğe teşvik ediyorlardı. Sapla samanı birbirine karıştırıyorsun. Amacından sapmış, artniyetli çok fazla siyasetçi biliyorum. O zaman bütün siyasetçiler şerefsiz midir?
      Hoş, benim bunları yazmam boşa.. En güzel cemaat cami cemaati fikri insanlara yerleştirilmeye çalışılıyor. Toplum nezdinde başarılı olduğunu da görüyorum. Hakkımızda hayırlısı...

Çakır'ın Oğlu Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
      Durum
      Ruh Hali
      Bezgin
      Favori Müziğiniz
      Bring me to life !
      Favori Aktörünüz
      Asena Tuğal <3

Valla artık Nihat Hatipoğlundan tut hocaların bir çoğuna güvenim yok.En iyisi insanın gelip kendi Kuran'ı açıp okuması.Yok herkes anlamazmış falanmış filanmış.Geçiniz bunları...
      CITIZEN, Matt Murdock Bunu beğendi.
      http://kurtlarvadisiforumu.com/signaturepics/sigpic2921_8.gif

Sayfa 1/2 12 Son

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)