• Agresif
  • Aptal
  • Arsız
  • Aşık
  • Bezgin
  • Bilgin
  • Cesaretli
  • Çılgın
  • Endişeli
  • Geveze
  • Kagılı
  • Kederli
  • Kimsesiz
  • Korkulu
  • Küstah
  • Kızgın
  • Melek Gibi
  • Mesgul
  • Mutlu
  • Neseli
  • Niteliksiz
  • Olgun
  • Sarhoş
  • Sarsıntılı
  • Savurgan
  • Sert
  • Sinsi
  • Soğuk
  • Stresli
  • Suratsız
  • Sıcak
  • Tembel
  • Uyuşuk
  • Yaramaz
  • İsrarcı
  • Zararsız
  • Öylesine
  • Şaşkın
  • Şeytani
  • Şüpheli

Müfettiş Richard Kane
      Durum
      Ruh Hali
      ----

Standart Gözlük Kullananlar Konuya Gelsin!

Derin Tayfa sakinleri aranızda hiç gözlük kullanan var mı bilmiyorum? Ama ben gözlük kullanıyorum...

Geniş bir alanda hayatı okumayı kendine şiar edinmiş biri olarak tıb'ın hem bir iyileşme hem de bir meta aracı olduğunu hep düşünmüşümdür. Yani ne demek istiyorum... Biliyorsunuz Feodalite (Toprağa dayalı egemenlik sistemi) sonrası Kapitalizmin egemen olduğu bir çağda yaşıyoruz. Feodal lordların, Orta Çağ Baronlarının yerini Para Babaları, Sanayi Kralları aldı. Ya da İskandinav kökenli Amerikalı entellektüel Lundberg'in deyişiyle Ülkelerin demokrasi ile değil Plütokrasi (zenginler sınıfı egemenliği) ile yönetildiği bir çağda yaşıyoruz. Dolar demokrasisi....

Bilmiyorum bazılarınız bu söylediklerime katılmayabilir ama ben böyle düşünüyorum... Şimdi konumuza dönersek Tıp hem iyileşme hem meta aracıdır dedik, örneğin bir insan emsalsiz bir hastalığa yakalandığında (!) gelişen teknolojinin yardımıyla onu iyileştirebilen bir tıp Kapitalizmin insanlığa faydalarından biridir. Fakat örneğin şeker hastalığına ilaçsız tedavi bulunduğu halde hap, iğne, diyabet cihazı satmak için doğal tedavi yöntemlerini engelleyen, yasakalyan ve onları invisible (göze görünmeyen) bir hale sokan tıp; kapitalizmin çirkin yüzü olan meta-kazanç-kâr tıbbıdır. Paranın demokrasisinde insanların değil dev sanayi şirketlerinin, ilaç tekellerinin kazandığı, fayda sağladığı bir tıp'dır....

Meşhur bir söz vardır; göz doktorları lens kullanmayı, optikçiler ise gözlük kullanmayı tavsiye eder diye... Çünkü göz doktorları lensleri üreten ilaç sirketleriyle anlaşmalıdır. Optikçilerin Para kazanma kaynağı ise gözlüktür. Yani iki grup içinde meta yani kar kaynağı farklı iki nesnenin satılmasına endeksklidir. Peki ya bu metaları hiç kullanmamak gerekiyorsa? Aranızda saçmalama, olur mu böyle şey diyenler çıkabilir. Hatta öyle olsa böyle yöntemler araştırılır ve herkese önerilir diyenler de çıkabilir. Bende onlara şunları söyleyebilirim, bilimsel araştırmaları yapan kuruluşlar bilin bakalım kimler tarafından finanse ediliyor? İlaç tekelleri... Peki ya doktorların ve tıp dünyasının katıldığı kongreler'in parası kimin cebinden çıkıyor? İlaç tekellerinin. Peki ya birileri ilaç tekellerinin kar oranını düşürecek bir doğal tedavi yöntemi bulduğunda hayatı kimin tarafından karartılıyor? Yine ilaç tekellerinin... Bingo.... Gördüğümüz gibi tıp dünyasındaki baskın ve egemen tek faktör ne doktorlar ne bilim adamları ne aydınlar ne de başka birileri... Sadece ilaç şirketleri....

Şimdi ey derin tayfa ahalisi sizlere başta sorduğum soruyu tekrarlıyorum, aranızda gözlük veya lens kullananlar var mı? Peki şimdi bu soruyu bir derece daha ilerleterek sorayım Gözlük ve Lens kullanmaktan ameliyatsız ve tamamen doğal yöntemlerle kurtulmak istiyen var mı? (Not: Buradaki doğal'dan kasıt medyadaki üçkağıtçı tiplerin önerdiği abidik gubidik ilaçlar, haplar, sıvılar, damlalar değildir. Zira doktora danışmadan böyle şarlatanların sözüne güvenmeyin)... Cevabınız evetse yazının geri kalan kısmını okumaya devam edin, biliyorum sıkılmaya başladınız ama azıcık sabredin Siyonist köpekler Size o kadar gözlükten kurtaracak yöntemler öneriyorum azıcık da sıkılıverin gari Neyse şimdi ciddileşelim ve konuya dönelim...

Evet arkadaşlar gözlüğün ve lensin aslında gereksiz birşey olduğunu ve gözdeki görme bozukluğunun tamamen doğal egzersizlerle düzeltilebileceği ve insan ile doğanın mükemmel bir şekilde yaratıldigını düşünen tek kişi ben değilmişim meğer dolayısıyla göz bozuluğuna alternatif tedavi yöntemleri olarak geliştirilen bir takım yöntemlerin tedavi ettiği birtakım insanlara rastladım. Daha doğrusu bir kişiye doğrudan rastladım, diğerlerinin deneyimlerini okudum. Tabi çok şaşırdım ve kafamda deli sorular yükselmeye başladı....

Birkaç gün önce çocukluğumda çok sıkı fıkı olduğum fakat daha sonra ailesinin karşılaştığı bazı maddi sorunlar nedeniyle yıllardır görmedigim bir arkadaşımla ayak üstü sohbet etme imkanı yakaladım ve bana bazı rutin egzersizler yaptığını ve bunun sonucunda ileri derece olan görme bozukluğunun son bulduğunu ve gözlük takmamaya başladığını anlattı. Daha sonra eve gelince internette heyecanla bu konuyu araştırdım ve bu yöntemleri anlatan birkaç siteye rastladım. Size bu sitelerin linklerini ve bazı kaynakları birazdan atacağım ama konuya girip böyle şey olmaz bunlar uçuk kaçık abuk sabuk palavralardır diyenler için Isaac Newton örneğini salık veriyorum. Kendisi bütün hayatını Fizikten çok Simyaya, Bilimden çok gizli ilimlere ve doğa olaylarına adamış biriydi. Bunu da Kadir Mısıroglu veya Facebook tarihçileri söylemiyor, dünyanın saygıyla önünde eğildiği 21. Yüzyılın en büyük iktisatçılardan biri olan meşhur John Maynard Keynes, 1942’de, ikinci Dünya savaşının en yoğun yaşandığı günlerde Britanya’nın en ciddi kurumu olan Royal Society’de (Kraliyet Bilimler Akademisi'nde) Newton’un Gizli Hayatı Alşimi başlıklı bir konferansta ağzından dökülen ve dinleyicileri şaşkına çeviren şu sözlerle dile getirmiştir: "Newton gerçekte Akıl Çağının ilk öncüsü ve Tanrısı değil, tam tersine Babil ve Sumerlerden beri yaklaşık 10.000 yıldır var olan gizli entellektüel dünyanın son temsilcisi bir Majisyendir (Büyücü)."Gördüğünüz gibi doğa olaylarıyla ki buna İlm-i Simya (Alşimi) denir uğraşan insanlar kaçıklar değildiler, bugünkü bilimin öncüleri olan dahilerdir. İsteyen Newton'un 1733 tarihli Kutsal Kitabın Yorumu Danielin Kehanetleri ve Aziz John'un mahşeri üzerine notlar adlı kitabında Newton'un bu Simyacı yönüne tanıklık edebilir....

Şimdi doğal egzersizlerle göz bozuluğunu tedavi yöntemlerini anlatan çeşitli konuların linklerini veriyorum. İngilizce seviyeleri olanlar daha geniş bir perspektifte araştırma yapabilir.

Sadece kayıtlı üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üye olmak için buraya tıklayınız.

Sadece kayıtlı üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üye olmak için buraya tıklayınız.

Ek olarak Mirzakarim Norbekov'un Aklını Başına Toplamak İçin Rehber/Aptalın Deneyimi adlı kitap okunabilir.

Not: Egzersizleri ben henüz denemedim, deneyince sonuçlarını buraya aktarırım.
      Bumerang, CITIZEN, Ranger Bunu beğendi.
      Konu Donald J. Trump tarafından (09.10.2016 Saat 15:33 ) değiştirilmiştir.

DRNTYF Ana Muhalefet Lideri
      Durum
      Ruh Hali
      ----
      Takımı

Ne o şimdi de Gözlük Lobisinin sözcülüğünü mü üstlendin? Bunlar hep algı operasyonu!
      Donald J. Trump Bunu beğendi.

Shockwave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yönetici
      Durum
      Ruh Hali
      Bezgin
      Favori Müziğiniz
      Bring me to life !
      Favori Aktörünüz
      Asena Tuğal <3

Konuya tıklar tıklamaz reklamı bile verdin lan Mason musun yoksa sen !!!!

İsim:  d40280d4333c4b69b236fcc3b2ece0c0.png
Görüntüleme: 30
Büyüklük:  83.4 KB (Kilobyte)
      CITIZEN, Cridex, Donald J. Trump Bunu beğendi.
      http://kurtlarvadisiforumu.com/signaturepics/sigpic2921_8.gif

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)