• Agresif
  • Aptal
  • Arsız
  • Aşık
  • Bezgin
  • Bilgin
  • Cesaretli
  • Çılgın
  • Endişeli
  • Geveze
  • Kagılı
  • Kederli
  • Kimsesiz
  • Korkulu
  • Küstah
  • Kızgın
  • Melek Gibi
  • Mesgul
  • Mutlu
  • Neseli
  • Niteliksiz
  • Olgun
  • Sarhoş
  • Sarsıntılı
  • Savurgan
  • Sert
  • Sinsi
  • Soğuk
  • Stresli
  • Suratsız
  • Sıcak
  • Tembel
  • Uyuşuk
  • Yaramaz
  • İsrarcı
  • Zararsız
  • Öylesine
  • Şaşkın
  • Şeytani
  • Şüpheli
  • Sayfa 1/2 12 Son
      muhammed23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kayıtlı Üye
      Durum
      Ruh Hali
      ----
      Favori Müziğiniz
      Johnny Cash - Hurt
      Favori Aktörünüz
      Jim Caviezel
      Takımı

Standart Terim soru sordurmadı ve açıkladı!

İsim:  fatih-terim-1512521.jpg
Görüntüleme: 54
Büyüklük:  149.4 KB (Kilobyte)

Yeni aday kadroyu açıklamasının ardından teknik direktör Fatih Terim bir basın toplantısı düzenledi. Terim'in Arda Turan başta olmak üzere bazı oyuncuların kadroya alınmaması konusundaki diyecekleri bekleniyordu. Geçen basın toplantısındaki gibi üstü örtülü ifadeler kullanan deneyimli teknik adam, tek sorumlunun kendisi olduğunu ve istediği kişiyi alıp çıkartacağını ifade etti.

Terim’in sözlerinden satırbaşları şu şekilde:
      Bildiğiniz gibi Dünya Kupası sürecinde. 6 ve 9 olmak kaydıyla bizi bekleyen 2 önemli karşılaşma var. Ukrayna ve İzlanda maçı var. Bun maçlar için teknik ve taktik anlamda iyi hazırlandığımızı düşünüyorum. İki takımı da iyi anlattığımızı, iyi analiz ettiğimizi düşünüyorum. Bu teorik ve pratik uygulamaları sahaya yansıtabilirsek, umuyorum ki düşündüğümüz, proglamladığımız şekilde yola devam ediyoruz.

“GÖNÜL İSTER Kİ RAKİBİMİZİ KONUŞALIM…”

Gönül ister ki maçlarımızı, takımımızı ve rakiplerimizi konuşalım ve onların analizini yapalım, ancak biliyorum ki gündeminizde başka şeyler var. Öncelikle medyayı ve kamuoyunu yakından takip ettiğimi bilmenizi isterim. Neler olup olmadığını bilerek konuşuyorum.
      Türk futbolunun gelecek tasarımında ilgili kurum ve kuruluşlarıyla birlikte program oluşturarak, kısa, orta ve uzun vadede sonuç almayı hedefleyen bir yapıdır Türkiye futbol direktörlüğü. Önümüzdeki maçlar sonrasında TFF’nin kendi sayfasından Türkiye Futbol Direktörlüğü Faaliyet raporunu paylaşarak bazı kafanızda oluşmuş olan soru işaretlerini gidermek için arkadaşlarıma talimatı verdim.

“BAĞIRMAMI, ÇAĞIRMAMI BEKLİYORSUNUZ AMA…”

Milli takım öncesi, özellikle maç öncesi yaşanan, servis edilen, duyumla, yalanla beslenmeden dolayı bağırmamı, çağırmamı bekliyorsunuz. Beklentilerinizi karşılamayacağım, planlara alet olmayacağım. Görevim sorumluluğunda davranmaya, ihtiyacımız olan sağduyuyu göstermeye çalışacağım. Son günlerde çıkan milli takım kadrosuna aldığım veya almadığım oyuncularla ilgili yazılan yazılarda haksızca ve karalayıcı ifadelerle, servislerden gerçekten benim üzüntü duyduğumu ifade etmek isterim. Oradan buradan duydum diyerek ortaya atılan çirkin ithamların her biriyle tek tek mücadele edeceğimden emin olabilirsiniz. Ahlaksızca haber ve yorumlara prim vermeyeceğimden emin olabilirsiniz. Ben kendi açımdan gerekeni söylemişken meselenin şahsi olmadığını dile getirmiştim. Bu söylerken bedelini göze almış ve hatta milli menfaatleri kendi dünya duruşunu ve karakteri önüne koymuş devam ederken, aklı selim yorumdan kaçınan, beni suni planlarıyla yıpratmaya çalışanlara, kadroya aldığım veya almadığım oyuncuları yedirmem. Yaşananlar ne olursa olsun kimseye haksızlık yapılmasına seyirci kalmam. Gönlüm de buna razı gelmez.

KADRODA OLMAYANLAR İÇİN SORU ALMADI

Göz o ki dağın arkasını göre, akıl o ki başına geleceğini bile. herkes beni uzun bir süre içinde fark ettiğim; ama başkasının fark etmediği, benim daha önce gördüğüm şeyleri yeni yeni görmeye başladı. Önümüzdeki süreçte bu daha iyi ortaya çıkacaktır. Birlikte olmaya ihtiyacımız var. Sizleri buna davet ediyorum.
      Daha nitelikli spor yayıncılığı konusunda sizlere daha çok dikkat ve hassasiyet rica ediyorum. Eleştirisinin medenice ahlaklıca arkasında duran var. Tercihlerime katılmasa da saygı çerçevesinde fikrini beyan edenler, geçmişteki bilgilerden bir takım ahımız var diyenler, bunların başımızın üstünde yeri var. Bugün milli takım ve kadro meselesi ile ilgili söyleyeceğim son sözler bunlardır.

EMRE MOR ÇOK ÖNEMLİ İŞLER YAPACAK

Emre Mor, son 3 ayda literatürümüze, gönlümüze giren çok yetenekli bir oyuncu. Tekrar kazandıranlara teşekkür ederim. Çok da doğru bir transfer yaptı. Süre almasına da seviniyorum ama doğru oynaması ile birlikte yetenekleriyle beraber çok iyi işler yapacaktır. Emre’nin oyunu özellikle son bölgede, zaten kimsede olmayan olağanüstü yetenekleri var. Bir de arkadaşlarıyla kontakt kurarak bunu yapabilse iyi olacak. Emre’nin burada çok önemli işler yapacaktır. Her geçen gün milli takım içindeki önemli bir silah olmayı başaracaktır. 18-19 yaşındaki bir gençten bahsediyoruz. Danimarka’da bir küçük takımda, birden bire Türk Milli Takımı, arkasından Dortmund… Burada her şeyi dört dörtlük olmasının beklememek lazım. Olağanüstü yetenekli olduğundan kimsenin şüphesi yok Allah zeval vermesin.
      Kadroda olmayan oyuncularla ilgili soru almayacağım. Sorularınıza cevap vermemek için değil… Ukrayna ve İzlanda ile ilgili sorunuz varsa, buyurun cevaplayayım.

“İSTER ÖYLE ALIRIM, İSTER BÖYLE ALIRIM”

Ömer Toprak bir yaşanan olaydan sonra almadık. O arada onun sakatlıkları ve çeşitli vesileler oldu. Yarın olmayabilir, başkası da olabilir. İnanın bana şahsi kimseyle işimin olması mümkün değil. Antalya’da bu prim meselesi değil. Ne primler geldi ne primler gitti, o değil. Benim dışarıdaki herhangi bir oyuncuya geniş kadroyu yollamadığım olmadı. Caner’e gelince. Caner’e gerekçesini karşılıklı konuşarak açıkladım. Üçüncü tercih, dördüncü tercih… Bunun hesabını milli takım hocası vermez. İster öyle alırım, ister böyle alırım. Caner’in sağlık durumu var. İkisi de sıkıntılı. Doktorlarımız görüşüyor, birlikte istişare ettiler, bugün ilk defa idmana çıkacak. Hasan Ali için milli takım ve Fenerbahçe doktorları birlikte görüştüler. Risk olabileceğini belirlediler. Benim için en önemlisi sporcu sağlığı. Gökhan’ı almadım ben. Biraz daha forma girmesi lazım.

“YENİ OYUNCULAR KATACAĞIZ”

Mevlüt Fransa Ligi’nde epey gol atıyor. Enes önemli bir rol üstlendi. Hollanda’da. Yunus geçen seneden bu yana oynuyor, Cenk oynuyor. Hücum hattımızda böyle durum var ve beni sevindiriyor. Bu sayıları çoğaltmak istiyoruz. Kaan oynamaya başladı Düsseldorf’ta, Hoffenheim’da bir çocuğumuz vardı. Yakım gelecekte bir sürprizimiz olacaktır. Çok beğeniyorum Kerem’i. Dünyanın ve Türkiye’nin her tarafındaki Türk oyuncuyu buraya katmaya çalışıyoruz.

Kaynak: Açık Mert Korkusuz

DON CORLEONE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

RECEP TAYYİP ERDOĞAN
      Durum
      Ruh Hali
      Tembel
      Favori Müziğiniz
      Leave The Lights On
      Favori Aktörünüz
      Rüveyda Öksüz
      Takımı

"tek sorumlunun kendisi olduğunu ve istediği kişiyi alıp çıkartacağını ifade etti." Bu milli takım Fatih Terim'in tapulu malı değildir. İstediğim oyuncuyu alırım istediğimi çıkartırım ne demek ? Bu takım bütün Türkiye'nin Milli Takımı'dır ortada bir yanlış seçim var ve biz de bu yanlış seçim veya kararlara müdahale etme , eleştirme hakkına sahibiz. Sen hala çıkıp olan bitenleri yaşanan olayları anlatmazsan herkes seni suçlar elbet. Yarın maç var ve biz maç dışında her şeyi tartışıyoruz
      EMRE T., muhammed23, Taftazân Bunu beğendi.
      Konu DON CORLEONE tarafından (05.10.2016 Saat 21:06 ) değiştirilmiştir.

evin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

VIP Üye
      Durum
      Ruh Hali
      ----
      Takımı

“BAĞIRMAMI, ÇAĞIRMAMI BEKLİYORSUNUZ AMA…” acaba neden
      Saygi, ahlak cercevesinde elestirilere acikmis bilmesek inanicaz, gazeteciler yaptigi ahlaksizliklar cokda eski degil..
      bb, muhammed23, Taftazân Bunu beğendi.

Yasaklı Üye
      Durum
      Ruh Hali
      ----
      Takımı

fatıh hoca bıseylerı ıspatlama pesınde ancak mesele TURKIYE ardada kıme neye naz yaptıgının farkında degıl ıkısıde yanlıs ıcınde fatıh ıstıfa etsın senol gelsın ardanında kulagı cekılsın
      muhammed23 Bunu beğendi.

Taftazân - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

We have Tolgay Ali Arslan. They Don't
      Durum
      Ruh Hali
      ----
      Takımı

Alıntı MAKİNECOOL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      fatıh hoca bıseylerı ıspatlama pesınde ancak mesele TURKIYE ardada kıme neye naz yaptıgının farkında degıl ıkısıde yanlıs ıcınde fatıh ıstıfa etsın senol gelsın ardanında kulagı cekılsın
      Cancağaz Şenol Hoca falan deme, mevzu çıkar
      DON CORLEONE, EMRE T. Bunu beğendi.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN
      Durum
      Ruh Hali
      Tembel
      Favori Müziğiniz
      Leave The Lights On
      Favori Aktörünüz
      Rüveyda Öksüz
      Takımı

Alıntı MAKİNECOOL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Hoooppp Şenol Hoca felan orda duracaksın arkadaş ! Şaka maka ne Şenol Hocam Beşiktaş'ı bırakır ne de Beşiktaş Şenol Hoca'yı. Takımla mükemmel bir uyum sağladı hatta bir bütün oldu.Beşiktaş'tan sonra yapacağı tek şey varsa o şey jübile yapmak olur başka takım düşünmez. Milli takıma gelecek olursak bana göre en uygun isim Aykut Kocaman'dır. Konyaspor'un Avrupa Ligi'nden elenmesi halinde TFF o isme yönelmeli.
      muhammed23 Bunu beğendi.

Kayıtlı Üye
      Durum
      Ruh Hali
      ----
      Favori Müziğiniz
      Johnny Cash - Hurt
      Favori Aktörünüz
      Jim Caviezel
      Takımı

Alıntı WarFace Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Hoooppp Şenol Hoca felan orda duracaksın arkadaş ! Şaka maka ne Şenol Hocam Beşiktaş'ı bırakır ne de Beşiktaş Şenol Hoca'yı. Takımla mükemmel bir uyum sağladı hatta bir bütün oldu.Beşiktaş'tan sonra yapacağı tek şey varsa o şey jübile yapmak olur başka takım düşünmez. Milli takıma gelecek olursak bana göre en uygun isim Aykut Kocaman'dır. Konyaspor'un Avrupa Ligi'nden elenmesi halinde TFF o isme yönelmeli.
      1-2 sene kötü gitsin yollarlar onuda

RECEP TAYYİP ERDOĞAN
      Durum
      Ruh Hali
      Tembel
      Favori Müziğiniz
      Leave The Lights On
      Favori Aktörünüz
      Rüveyda Öksüz
      Takımı

Alıntı muhammed23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      1-2 sene kötü gitsin yollarlar onuda

Fenerbahçe'yle Avrupa Ligi'nde yarı final görmüş bir hocayı hücum futbolu oynatmıyor diye göndermişti aziz başkan. Şuan Fener hücum futbolu oynuyorda noluyor son 8 yılın en rezil başlangıcını yaptı. Avrupa Ligi'nde köy takımına yeniliyordu son dakika da duran toptan paçayı kurtardı

Kayıtlı Üye
      Durum
      Ruh Hali
      ----
      Favori Müziğiniz
      Johnny Cash - Hurt
      Favori Aktörünüz
      Jim Caviezel
      Takımı

Alıntı WarFace Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Fenerbahçe'yle Avrupa Ligi'nde yarı final görmüş bir hocayı hücum futbolu oynatmıyor diye göndermişti aziz başkan. Şuan Fener hücum futbolu oynuyorda noluyor son 8 yılın en rezil başlangıcını yaptı. Avrupa Ligi'nde köy takımına yeniliyordu son dakika da duran toptan paçayı kurtardı
      Fenerbahçeli değilim Türkiye'de hocalar baskıya dayanamaz şenol hoca hatırlarsan ligin başlarıydı sanırım transfer filan istedi basın toplantısında fikret başkan ayar çekti ertesi günü çıkıp tekrar basın toplantısı düzenledi kaybetsin bakalım şenol hoca 2-3 maç üst üste bak ne oluyor

RECEP TAYYİP ERDOĞAN
      Durum
      Ruh Hali
      Tembel
      Favori Müziğiniz
      Leave The Lights On
      Favori Aktörünüz
      Rüveyda Öksüz
      Takımı

Alıntı muhammed23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Fenerbahçeli değilim Türkiye'de hocalar baskıya dayanamaz şenol hoca hatırlarsan ligin başlarıydı sanırım transfer filan istedi basın toplantısında fikret başkan ayar çekti ertesi günü çıkıp tekrar basın toplantısı düzenledi kaybetsin bakalım şenol hoca 2-3 maç üst üste bak ne oluyor
      Tamam da kaybetse bile takımın hatalarından kaybeder Şenol Hoca kendini Türkiye'ye değil dünyaya kanıtlamış bir Hoca. Tamam bazen kadro şeçerken duygusal davranıyor ama Türkiye'de en beğendiğim birinci hoca Şenol Hoca ikinci Aykut Hoca'dır
      muhammed23 Bunu beğendi.

Sayfa 1/2 12 Son

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)