• Agresif
  • Aptal
  • Arsız
  • Aşık
  • Bezgin
  • Bilgin
  • Cesaretli
  • Çılgın
  • Endişeli
  • Geveze
  • Kagılı
  • Kederli
  • Kimsesiz
  • Korkulu
  • Küstah
  • Kızgın
  • Melek Gibi
  • Mesgul
  • Mutlu
  • Neseli
  • Niteliksiz
  • Olgun
  • Sarhoş
  • Sarsıntılı
  • Savurgan
  • Sert
  • Sinsi
  • Soğuk
  • Stresli
  • Suratsız
  • Sıcak
  • Tembel
  • Uyuşuk
  • Yaramaz
  • İsrarcı
  • Zararsız
  • Öylesine
  • Şaşkın
  • Şeytani
  • Şüpheli

Yasaklı Üye
      Durum
      Ruh Hali
      ----

Standart Bunu dizayn eden akıl kim ? Tayyip Erdoğan

Tuhafıma giden bir mesele var o yüzden Forumda ki kardeşlerime sorma gereği hissettim. güzel yorumlarınızı bekliyorum.

İsim:  devletler-son.jpg
Görüntüleme: 30
Büyüklük:  302.5 KB (Kilobyte)

Şimdi gelelim meseleye. Bildiğiniz üzere Cumhurbaşkanı Erdoğan Türk Milliyetçiliğini ayaklarımızın altına aldık diyen bir liderdir. Yani pekte Türk Milliyetçiliğine sıcak bakan yada Türk Milliyetçiliğinin KızılElma şuurunda vatan sevgisini ve vatanın bölünmez bütünlüğünü Türk gelenek ve göreneklerine bağlı olarak , farklı farklı milletlerin birlikte yaşadığı bu toprakları birleştirdiğine pekte vakıf değil.

farklı farklı Milletler ortak olarak üzerinde bulunduğumuz bu topraklarda yaşasada Devlet yönetimi temel taşlarını Türk Tarihinden ve Türk yönetim sisteminden almaktadır. Büyük Hun İmparatoru Metehandan , Attilaya oradanda günümüze uzanan bu yönetim sistemi Irkımıza özgü bir yapıdır.

Benim üzerinde düşündüğüm mesele ise şu

Türk Milliyetçiliğine sıcak bakmayan bir lider nasıl olurda Dünyaya Mesaj verir gibi 16 Eski Türk devletinin askeri kıyafetleri gelenek ve görenekleri ile meydan okur gibi fotoğraflar çektirir.Diyeceğim ki içlerinden bazıları müslüman devletler onlarla alakalı ozaman sadece onları alırdı. İçlerinde Göktürk , Büyük Hun İmparatorluğu , Avrupa Hun Devleti gibi islam öncesi vağr olan ve buram buram Türk töresi ve Türk Milliyetçiliği ile yönetilen devletler var.

Görmüş olduğunuz gibi en tepede 16 yıldız var ve 16 yıldızın tamda ortasında büyük 17.yıldız var. Kurulmuş en kuvvetli 16 Türk Devleti tam ortasındada 17. Devlet olarak Türkiye Cumhuriyeti.

Benim buradan çıkardığım şahsi kanaatim , birileri mevcut türk devletine bir konsept belirliyor , bir vizyon çiziyor , bir ideal oluşturuyor ve Devletin başında ki Yönetici liderde bu vizyona , bu konsepte uygun hareket etmeye başlıyor büyük ihtimallede buna karşı çıkma gibi bir seçeneğe sahip olmadan.

Peki öyleyse 16 yıldızı Cumhurbaşkanlığı forsu yapıp , 16 Türk Devletinin askeri kıyafetleri ile pozlar vererek dünyaya ben Türküm tarihimide çok iyi hatırlıyorum özüme dönmeye başladım diyen bu vizyonu bu konsepti çizen güç kimdir ? Türk Milliyetçiliğini ayaklar altına alan bir lidere 16 Türk Devleti ile yanyana fotoğraf çektirten güç kimdir ? Bu projeyi dizayn eden gücün beslendiği fikirler ve temel kaynak nedir ? yorumlarınızı bekliyorum ciddi arkadaşların fikirlerini belirteceklerini düşünüyorum çünkü konu bozkırın yağız delikanlıları Türkler ile alakalı.

İsim:  13221382_1030769847001219_1925331539882909318_o.jpg
Görüntüleme: 31
Büyüklük:  157.4 KB (Kilobyte)
      Konu SancağınTaşıyıcıssı tarafından (03.10.2016 Saat 03:30 ) değiştirilmiştir.

CRYPTEX7Z - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CRYPTEX7Z
      Durum
      Ruh Hali
      Mesgul
      Takımı

bir lafindan neler çikartmissin
      konusmanin devamini dinledin mi yada arastirdin mi?

Biz her türlü milliyetçiliği, ayaklarının altına almış bir iktidarız.

“Kim ki kendi ırkının, kavminin, kendi kabilesinin diğerlerinden üstün olduğunu iddia ediyorsa o kişi şeytanın izindedir. Kavimler, kabileler, ırklar, inançlar farklı olabilir, ama hepsi saygındır. Biz, Türkiye Cumhuriyeti toprakları üzerinde hep beraber tek milletiz. Bu millet kavramının içinde Türkü var, Kürdü var, Arabı var, Lazı var, Çerkezi var, Abazası var. Var oğlu var.”

“Bizim kadim medeniyetimizde asla böyle bir farklılık, asla böyle ayrım olmamıştır”

Ve sonra diyor ki “ Etnik milliyetçiliği kim yaparsa yapsın o sapkınlığın içindedir, fesat içindedir, fitne peşindedir. Bin yıllar boyunca bu topraklarda nasıl bir ve beraber olduysak Allah'ın izniyle yine bir olacak, diri olacak, bu topraklar üzerinde iri ve güçlü olacağız”

bunun neresi yanlis?
      açmis oldugun konuyu ve düsünceni görünce gülmemek elde degil.
      WARFACE Bunu beğendi.
      Konu CRYPTEX7Z tarafından (03.10.2016 Saat 05:42 ) değiştirilmiştir.

WARFACE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

RECEP TAYYİP ERDOĞAN
      Durum
      Ruh Hali
      Tembel
      Favori Müziğiniz
      Duman - Kolay Değil
      Favori Aktörünüz
      Rüveyda Öksüz
      Takımı

Nerden nerelere bağlamışsın. Recep Tayyip ERDOĞAN Türk Milliyetçiliğini savunan en büyük liderlerden birisi. Barış'ın da dile getirdiği gibi herhangi bir milliyeti diğerlerinden üstün tutmanın dinimizce doğru olmadığını belirtmeye çalışmış Erdoğan kanımca. Yani tamamını buraya yazmayıp konuşmanın bir bölümünü buraya yazmak ordan siyasi rant elde etmeye çalışmak gibi bir şeydir.
      CRYPTEX7Z, Karahalteri Bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)