• Agresif
  • Aptal
  • Arsız
  • Aşık
  • Bezgin
  • Bilgin
  • Cesaretli
  • Çılgın
  • Endişeli
  • Geveze
  • Kagılı
  • Kederli
  • Kimsesiz
  • Korkulu
  • Küstah
  • Kızgın
  • Melek Gibi
  • Mesgul
  • Mutlu
  • Neseli
  • Niteliksiz
  • Olgun
  • Sarhoş
  • Sarsıntılı
  • Savurgan
  • Sert
  • Sinsi
  • Soğuk
  • Stresli
  • Suratsız
  • Sıcak
  • Tembel
  • Uyuşuk
  • Yaramaz
  • İsrarcı
  • Zararsız
  • Öylesine
  • Şaşkın
  • Şeytani
  • Şüpheli
      Shockwave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yönetici
      Durum
      Ruh Hali
      Bezgin
      Favori Müziğiniz
      Bring me to life !
      Favori Aktörünüz
      Asena Tuğal <3

Standart Spider-Man'in ''Venom'' u Solo Film Oluyor !

Spider-Man'i yeniden Marvel Sinematik Evreni'ne şutlayan Sony'nin süper kahramanlarla işi bitmiş değil. Sony, hiç beklemediğimiz bir hamle ile geliyor.

Uzun süre önce Spider-Man'in haklarını Marvel'dan satın alan Sony, başrolünde Tobey Maguire'nin bulunduğu muhtemeşem bir ''Spiderman'' üçlemesine imza atmıştı (her ne kadar üçüncü film hayal kırıklığı yaratsa da).

Ardından Marvel, kendi başına sinamada patlamaya yaşayınca Sony'de Spiderman'i yeniden oyuna sokmak için doğru zamanı bulduğunu düşündü ve bu sefer Andrew Garfield ile ''Amazing Spider-Man'' serisine imza attı. Daha doğrusu atar gibi oldu.

İsim:  tobey-maguire-vs-andrew-garfield-5-reasons-why-tobey-maguire-as-spider-man-makes-perfect-sense-f.jpg
Görüntüleme: 35
Büyüklük:  225.7 KB (Kilobyte)

Zira ilk filmi ile ortaya iyi bir iş koyan Sony, buna karşın ikinci filmde beklediğini alamadı, birde üstüne ciddi zarar etti. Aslında bu durum Sony'nin planında yoktu. Çünkü Sony, ikinci film henüz vizyona girmeden önce bir ''Sinister Six'' bir de ''Venom'' filmini gündemine almış, hatta ''Amazing Spider-Man 3'' bile resmiyet kazanmıştı.

Fakat ikinci film bir nevi serinin fişini çekmiş oldu ve sonunda Sony inat etmeyi bırakıp Spider-Man'in haklarını yeniden Marvel'a verdi. Daha doğrusu ''ortaklaşa kullanalım'' mantığında bir anlaşma oldu diyebiliriz. Artık Spider Man, ait olduğu yere yani Avengers abilerinin yanına dönebilecekti. Tabi bu durum, Sony'nin Spider Man'e dair gelecekte düşündüğü bütün planları da suya düşürdü.

İsim:  spider-man-and-the-avengers-110873.jpeg
Büyüklük:  317.9 KB (Kilobyte)

Performansı ile başarılı bulunan Andrew Garfield, Maguire'in ardından kostümü devreden ikinci isim olmuş ve Spider Man olma görevi, çizgi romanlardaki havayı yansıtsın diye çok daha genç birine gitmişti; Tom Holland.

İsim:  121943.jpg
Görüntüleme: 34
Büyüklük:  152.9 KB (Kilobyte)

imdi buraya kadar olan kısım, Spider Man'in beyaz perdedeki yolculuğu ile alakalı. Ancak bu yolculukta biraz ''kaybeden'' damgası yemiş olan Sony, kolay kolay pes edeceğe benzemiyor. Ciddi kaynaklardan gelen söylentilere göre Sony, ''Venom'' filmini yapmak için kolları yeniden sıvamış durumda.

Aslında Sony, 2007 yılında ''Spiderman'' serisinin 3. filminde Venom konusunu işlemişti. Yani Venom, karakter olarak Sony'nin yakından tanıdığı bir karakter. Ancak işin ilginç olan kısmı, Sony'nin Venom filmini Spider-Man'den bağımsız olarak yapmayı düşünmesi.

THR'nin yer verdiği habere göre Sony, Venom'u yeni Spider-Man'i yapabilir. Peki bu ne demek oluyor? Şimdi olay şu şekilde; Sony isterse yeni Venom filminde Tom Holland'ı Spider-Man olarak oynatabilir. Hatta Marvel'ın da bir bağlamda işine gelir. Ancak bu durumda Venom da Marvel Sinematik Evreni içine adımını atmış olacaktır.

İsim:  maxresdefault.jpg
Büyüklük:  168.1 KB (Kilobyte)

İşte Sony, bu durumu istemiyor. Sony, Venom'un originini bir güzel elden geçirerek yüzeysel olarak benzer, fakat temelinde bambaşka bir Venom hikayesi ile karşımıza çıkabilir. Hatta Sony'nin bir filmle kalmadan ziyade bir Venom serisi yapacağı söylenmekte. Yani uzun lafın kısası Sony Marvel'a ''tamam al Spider-Man senin evreninde olsun, bana Venom yeter'' diyerek bambaşka bir çizgi roman uyarlaması ile karşımıza çıkacak.

Tabi hala Sony ile Marvel'ın bu filmi ortaklaşa yapma ve Venom'u Marvel evrenine dahil etme gibi durumların da olabilitesi yüksek. Ancak bahsettiğimiz şekilde Sony, bambaşka bir Venom ile karşımıza çıkarak, Marvel'dan bağımsız yepyeni bir işe imza atarsa, işte o zaman karşımıza muazzam bir iş çıkabilir gibi geliyor.

İsim:  venom_vs__spider_man_by_as001-d34997u.png
Görüntüleme: 34
Büyüklük:  881.9 KB (Kilobyte)

Bu arada Sony'nin bu yeni Venom filmi/filmleri için Deadpool'dan büyük bir gaz aldığı da söylenmekte. Yani ''Sony, R-Rated olan ve diğer karakterlere göre sinema bazında az bilinen Deadpool'un elde ettiği başarıdan oldukça etkilenmiş ve 'elimde Venom gibi bir canavar var, bende bir anti-hero olayına el atayım' demiş'' diyorlar. Kim diyor? Aha bu abiler.

Gerçi Spider-Man olmadan Venom nasıl olacak orası da ayrı bir konu ancak Sony'nin elbet bir planı vardır. Son olarak Sony'nin Edge of Tomorrow’un yazarı Dante Harper ile anlaştığını ve filmin yapımcı koltuğunda Avi Arad - Matt Tolmach ikilisini göreceğimizi de belirtelim.

Spoiler: kaynak 
      Dinger Grafik Bunu beğendi.
      http://kurtlarvadisiforumu.com/signaturepics/sigpic2921_8.gif

DON CORLEONE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

RECEP TAYYİP ERDOĞAN
      Durum
      Ruh Hali
      Tembel
      Favori Müziğiniz
      Leave The Lights On
      Favori Aktörünüz
      Rüveyda Öksüz
      Takımı

Spiderman 3'ü ben izledim en çokta o seriyi beğendim neden bu kadar tepki gösterdiler 3'üncü seriye ben anlamadım. Üstelik en başarılı , Spiderman ve Peter Parker rolüne en yakışan karakter Tobey Maguire'ydi biz Spiderman'ı onun sayesinde sevdik

Şu gifleri şuraya bırakayım

İsim:  tumblr_inline_nob0vo4ihc1ror8ct_540-1.gif
Görüntüleme: 26
Büyüklük:  1.89 MB (Megabyte)

İsim:  tumblr_inline_nob0wbsva41ror8ct_540.gif
Görüntüleme: 26
Büyüklük:  1.67 MB (Megabyte)

Alperen Gedikli Bunu beğendi.
      Konu DON CORLEONE tarafından (02.10.2016 Saat 22:40 ) değiştirilmiştir.

Alperen Gedikli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kayıtlı Üye
      Durum
      Ruh Hali
      Mutlu
      Takımı

Tobey Magurie Varken Spiderman Güzeldi Warface nin dedigi gibi açıkcasi The Amazing Spiderman amaçtan saptı bir kere benim bildigim Peter Parkerın sevgilisi Mary Jane Watsondu Gwen Stacy degil Amazing serisiyle bu orjinallik bozuldu hem bu yonden hemde kostum yönunden Spiderman 3 ten sonra 4 ü çıkarıp orda kertenkele adamı işleyebilirlerdi 5 te de Rhino ve Elektrikli adam olabilir ama bozup bu karakterleri amazing spidermane taşidilar illaki o seride guzel ona sozum yok ama orjinallik yok Tobey Magurie li olan Spiderman serisi benim icin hep efsane olarak kalacaktır
      DON CORLEONE Bunu beğendi.

Shockwave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yönetici
      Durum
      Ruh Hali
      Bezgin
      Favori Müziğiniz
      Bring me to life !
      Favori Aktörünüz
      Asena Tuğal <3

Alıntı Alperen Gedikli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Tobey Magurie Varken Spiderman Güzeldi Warface nin dedigi gibi açıkcasi The Amazing Spiderman amaçtan saptı bir kere benim bildigim Peter Parkerın sevgilisi Mary Jane Watsondu Gwen Stacy degil Amazing serisiyle bu orjinallik bozuldu hem bu yonden hemde kostum yönunden Spiderman 3 ten sonra 4 ü çıkarıp orda kertenkele adamı işleyebilirlerdi 5 te de Rhino ve Elektrikli adam olabilir ama bozup bu karakterleri amazing spidermane taşidilar illaki o seride guzel ona sozum yok ama orjinallik yok Tobey Magurie li olan Spiderman serisi benim icin hep efsane olarak kalacaktır
      Orijinal The Amazing Spiderman çizgi romanında ilk 120 küsür sayıya kadar Spider'ın sevgilisi Gwen Stacy'dir.Mary Jane sonradan gelmiştir.Ayrıca organik ağ değil ağ atıcılarla ağ fırlatmaktadır.Bu bakımdan The Amazing serisi çizgi romana daha yakındır.Ama Tobeyli seri tabi ki yeri ayrıdır.
      Alperen Gedikli Bunu beğendi.
      http://kurtlarvadisiforumu.com/signaturepics/sigpic2921_8.gif

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)