• Agresif
  • Aptal
  • Arsız
  • Aşık
  • Bezgin
  • Bilgin
  • Cesaretli
  • Çılgın
  • Endişeli
  • Geveze
  • Kagılı
  • Kederli
  • Kimsesiz
  • Korkulu
  • Küstah
  • Kızgın
  • Melek Gibi
  • Mesgul
  • Mutlu
  • Neseli
  • Niteliksiz
  • Olgun
  • Sarhoş
  • Sarsıntılı
  • Savurgan
  • Sert
  • Sinsi
  • Soğuk
  • Stresli
  • Suratsız
  • Sıcak
  • Tembel
  • Uyuşuk
  • Yaramaz
  • İsrarcı
  • Zararsız
  • Öylesine
  • Şaşkın
  • Şeytani
  • Şüpheli
      WARFACE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

RECEP TAYYİP ERDOĞAN
      Durum
      Ruh Hali
      Tembel
      Favori Müziğiniz
      Duman - Kolay Değil
      Favori Aktörünüz
      Rüveyda Öksüz
      Takımı

Standart Beşiktaş'ta İki İsim Arasında Gerginlik

Beşiktaş'ın Çaykur Rizespor maçının bitiminde Ricardo Quaresma ile Atiba Hutchinson arasında gerginlik yaşandı.

İsim:  atiba.jpg
Görüntüleme: 14
Büyüklük:  50.1 KB (Kilobyte)

Beşiktaş'ın Çaykur Rizespor'u deplasmanda 1-0'lık skorla yendiği karşılaşmanın ardından siyah-beyazlı takımda şaşırtan bir olay yaşandı.

İkinci yarıda girdiği oyunda fazla etkili olamayan Quaresma, takım arkadaşı Atiba'nın üzerine yürüdü. Kanadalı futbolcu da aynı şekilde karşılık verince ortam bir anda gerildi. Diğer futbolcular hemen araya girerek iki oyuncuyu ayırırken, Quaresma'nın uzaklaşırken uzun süre söylendiği görüldü.

İki futbolcunun daha sonra soyunma odasında barıştırıldığı öğrenildi.

Tartışmanın ise Q7’nin birçok pozisyonda geriye yardım etmediği için Atiba tarafından uyarılmasıyla çıktığı belirtildi.

İsim:  mal q7.jpg
Görüntüleme: 15
Büyüklük:  59.9 KB (Kilobyte)

ŞENOL GÜNEŞ'TEN TARTIŞMA SORUSUNA YANIT

Basın toplantısında Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, bir gazetecinin Atiba Hutchinson ve Ricardo Quaresma'nın maçın ardından tartışma yaşadığını hatırlatması üzerine, şöyle konuştu:

"Pozisyonu görmedim. Konuşuruz. Ciddi bir konu olduğunu düşünmüyorum. Maçın gerginliği içerisinde olmuştur. Quaresma'nın isteği vardı. Kenara geldiğinde bana 'Top gelmiyor' dedi. Bir ara gitti top geldi o gelemedi. Önemli olan oyunu yaşamaktır. Ricardo için de diğer oyuncular için de geçerli. Oyuncu değişikliğinden ziyade kimin ne verdiği önemli. Bugün biraz yorgundu, biraz da gribal ağrı vardı. İkinci yarı girdi. Zaman zaman gol atma isteği vardı. Çok şey yapma adına bazen eksik de yapabiliyor. İstediğini üretemeyince buna bağlı bir gerginliği olabilir."

HÜRRİYET

Görüşüm: Ben koyu bir Beşiktaşlı olarak ne R.Quaresma'nın oyun stilini beğenirim ne de karakterini. Feda sezonundan önceleri de takımda küçük çaplı sorunlar çıkarmıştı. Tam bir ego kaynağı bana göre Ricardo. Takımın lideri gibi görüyor kendisini ve saha içinde istediğim gibi oynayabilirim triplerine giriyor ama bana göre takımın bırak lideri olmayı en vasat oyunculardan bir tanesi. İlk fotoda dikkat ederseniz kaptanlık pazubandı Atiba Hutchinson'un kolunda.Eğer Atiba kaptansa sen saha içinde onun dediklerini yapacaksın zorundasın bunun kaçarı yok egolara girmenin de manası yok. Eğer Şenol Hoca onu lider görseydi kaptanlığı ona verirdi.CL'de haftanın en iyisi ve en iyi golü unvanını almıştı bu hafta , muhtemelen bu da onun egosudur.
      Konu WARFACE tarafından (02.10.2016 Saat 21:31 ) değiştirilmiştir.

DRIGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kayıtlı Üye
      Durum
      Ruh Hali
      Sıcak
      Favori Aktörünüz
      Ben McKenzie

Olur böyle şeyler takım içerisinde.

Taftazân - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

We have Tolgay Ali Arslan. They Don't
      Durum
      Ruh Hali
      ----
      Takımı

Basına malzeme verdik, onlar çiğneyip dursun biz işimize bakalım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)