TwitchCon’dan düzenlenen canlı yayında, yeni Battlefield oyunun daha önce görmediğimiz görüntüleri paylaşıldı. Oyunun tek oyunculu senaryo moduna dair ilk oynanış görüntüleri de, bu canlı yayınla birlikte bizlerle buluştu. Battlefield 1’in hikayesinden Storm of Steel adlı görevin 12 dakikalık capcanlı oynanış videosu huzurlarınızda.
İsim:  Screenshot_12.png
Görüntüleme: 29
Büyüklük:  1.18 MB (Megabyte)
Açık beta testinde deneyimlediğimiz oynanış, optimize edilmiş ve geliştirilmiş bir şekilde hikaye modunda da bizleri bekliyor olacak. Canlı yayında gösterilen Storm of Steel görevi, insan doğasının getirdiği duygulara ve askerlerin bunlara nasıl karşı koyduklarına bile değiniyor. Parçalı görev yapısı ve birbirinden farklı karakterleriyle, Battlefield 1’in senaryo modu bir hayli ilginç olacak gibi görünüyor.
İngiliz ve Alman birlikleri arasındaki ateşli çatışmalardan birini konu alan bu görev, savaşta yer alan askerlerin psikolojilerini az da olsa anlamamızı sağlıyor. Bol bol piyade oynanışı ile birlikte, pek çok farklı çeşitte silahı da bu oynanış videosunda görmek mümkün. Canlı yayındaki görüntülerin kayıt altına alınmış hali olan videoyu hemen aşağıdan sizler de izleyebilirsiniz. Umarız kısa zamanda daha fazla oynanış videosu görmeye başlarız.

KAYNAK: leadergamer.com.tr