• Agresif
  • Aptal
  • Arsız
  • Aşık
  • Bezgin
  • Bilgin
  • Cesaretli
  • Çılgın
  • Endişeli
  • Geveze
  • Kagılı
  • Kederli
  • Kimsesiz
  • Korkulu
  • Küstah
  • Kızgın
  • Melek Gibi
  • Mesgul
  • Mutlu
  • Neseli
  • Niteliksiz
  • Olgun
  • Sarhoş
  • Sarsıntılı
  • Savurgan
  • Sert
  • Sinsi
  • Soğuk
  • Stresli
  • Suratsız
  • Sıcak
  • Tembel
  • Uyuşuk
  • Yaramaz
  • İsrarcı
  • Zararsız
  • Öylesine
  • Şaşkın
  • Şeytani
  • Şüpheli
  • Sayfa 1/2 12 Son
      BLADE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

DRNTYF Devlet Başkanı
      Durum
      Ruh Hali
      Mesgul
      Favori Müziğiniz
      Dombra
      Favori Aktörünüz
      Citizen
      Takımı

Standart DRNTYF'da Yeni Dönem | Başkan'dan açıklama

Değerli vatandaşlarım, aziz milletim; hepinizi saygı, sevgi ve muhabbetle selamlıyorum.

Bugün partimizin üst düzey yetkilileri ve hükümet üyelerimizle gerçekleştirdiğimiz önemli görüşmenin ardından DRNTYF'nın geleceği açısından büyük önem arz eden bir karar almış bulunmaktayız.

28.09.2016 tarihi DRNTYF tarihi için özel bir gündür. Bugün yeni bir kardeşliğin başlangıcı, yeni bir birleşmenin günüdür. 9 Ağustos seçimlerinin ardından Alperen Zafer'in başını çektiği Vadici Quardeşler adlı terör örgütünün de desteğiyle, Çakır'ın Oğlu Çakır'ın liderliğini üstlendiği ÇATÖ adını verdiğimiz eli kanlı terör örgütü tarafından devletin başkanına, milletin iradesine darbe girişiminde bulunulmuş, forumumuza büyük zararlar verilmiştir.

Bu süreçten itibaren Ana Muhalefet Partisi Başkanı sıfatını bir kenara bırakarak, milli duygularıyla, vatan ve millet sevgisiyle, dik ve kararlı bir tavır sergileyen değerli Citizen kardeşim asırlar sonra bile dedelerin torunlarına anlatacağı büyük bir kardeşliğin temellerini atmıştır. Atılan bu temeli sağlamlaştırmak, kardeşliğimizi daim kılmak ve en önemlisi forumumuzun bekasını sağlamak açısından bugün huzurlarınızda kendisine bir teklifte bulunacağım.

28.09.2016 tarihinden itibaren Citizen kardeşimin DRNTYF hükümetinde Başkan Yardımcılığı görevini üstlenmesinden, DRNTYF'nın huzuru, refahı, kalkınması ve geleceği için birlikte çalışmaktan, Vadici Quardeşler ve ÇATÖ gibi kanlı terör örgütlerine karşı kararlı mücadelemizi birlikte, daha güçlü bir şekilde sürdürmekten memnuniyet duyacağımızı söylemek istiyorum.

Bu forum, bu millet artık ayrılıklardan, kavgalardan çok yoruldu. Artık gün birlik olma günüdür. Gün kardeşlik günüdür. Gün DRNTYF'yı ileriye taşıma günüdür. Bunu Citizen kardeşimizle birlikte başarabileceğimize inancım tamdır.

Ayrıca, başkanlık süremin dolmasıyla beraber, aktif siyasi hayatımı noktalayacağım gün Citizen kardeşimizin Devlet Başkanlığı görevi için en uygun aday olduğunu, benim ardımdan, belirlediğimiz Büyük DRNTYF ilkeleri çerçevesinde DRNTYF'yı ileriye taşıyacak en uygun lider olduğunu ve görev süremin dolmasının ardından yapılacak olan başkanlık seçimlerinde partimizin Başkan adayının da Citizen kardeşimiz olacağını belirtmek isterim.

Saygı ve sevgilerimle,
      DRNTYF Devlet Başkanı BLADE

Karahalteri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kayıtlı Üye
      Durum
      Ruh Hali
      Aşık
      Favori Müziğiniz
      Esat kabaklidan gez oglum
      Favori Aktörünüz
      Necati Şaşmaz
      Takımı

Özellikle ÇATÖ ile mucadelede kendisinin cok onemli katkilari olmustur. Bu baglamda daha etkin bir gorev ustlenmesi hayırlı bir karar olacaktir. Kabul etmesi halinde kendine basarilar dilerim.

DRNTYF Emniyet Genel Muduru
      BLADE Bunu beğendi.

Azdan az, çoktan çok gider.

CITIZEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

DRNTYF Ana Muhalefet Lideri
      Durum
      Ruh Hali
      ----
      Takımı

Büyük DRNTYF Milleti, Heyecanınız bana güç veriyor, nurlu geleceği ve zorla dayatılan geceyi aydınlatıyor. Tüm DRNTYF'ı hasretle kucaklıyor, hepinize sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum. Göğsümüzü kabartacak bu ihtişamlı coşkudan görüyorum ki, Üzerimizde oynanan oyunlara, Aramıza sokulmak istenen fitnelere rağmen cesaretle dik durdunuz. Bayrağımızı gururla yükselttiniz. ÇATÖ'nün kararttığı, banladığı hesaplara yüreklice sahip çıktınız. Kardeşliği inançla savundunuz. Hainlere dersini çekinmeden verdiniz. Teröristlere haddini bildirdiniz. Yenilgi nedir tanımadınız, ben de varım ve buradayım dediniz. Yıkılmadım ve ayaktayım diyerek DRNTYF'ya koştunuz, yeni bir dirilişin müjdesini verdiniz. Bahtiyarım, çünkü DRNTYF'mızın şahlanışını gururla izliyorum. Mutluyum, çünkü millet burada, irade burada, inanç burada, bükülmez bilek, eğilmez baş, yenilmez milli kudret burada, bu meydandadır. DRNTYF tüm güzellik ve görkemiyle yeni bir sefere bu konudan başlamaktadır. DRNTYF milleti kaderine sahip çıkmaktadır. Hepinizle övünüyorum, DRNTYF milletiyle iftihar ediyorum.

Bu vesileyle milletimizin seçilmiş oylarıyla Başkan olarak seçilen Başkomutanımız BLADE'in teklifini büyük bir övünçle, gururla kabul ettiğimi siz değerli halkımıza bildiriyorum.

Herşey DRNTYF için!

BLADE-Citizen Milli Koalisyonu Başkan Yardımcısı

Taftazân - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

We have Tolgay Ali Arslan. They Don't
      Durum
      Ruh Hali
      ----
      Takımı

Gençlik ve Spor Bakanı olarak yeni başkanlık seçiminin bir FIFA turnuvası ile yapılmasını, ona imkan olmazsa en azından Counter Strike turnuvası galibinin başkan olması önerisini sunuyorum

DRNTYF Gençlik ve Spor Bakanı
      BLADE, CITIZEN, Karahalteri, WARFACE Bunu beğendi.

DRNTYF Devlet Başkanı
      Durum
      Ruh Hali
      Mesgul
      Favori Müziğiniz
      Dombra
      Favori Aktörünüz
      Citizen
      Takımı

Alıntı Taftazân Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Gençlik ve Spor Bakanı olarak yeni başkanlık seçiminin bir FIFA turnuvası ile yapılmasını, ona imkan olmazsa en azından Counter Strike turnuvası galibinin başkan olması önerisini sunuyorum

DRNTYF Gençlik ve Spor Bakanı
      Ekmeğimize kan doğramak mı istiyorsun ortak Ne güzel iktidar olmuşuz hepimizi yakacaksın Ben milli iradenin üstünde bir güç tanımıyorum

NOT: Fifa'da affetmem ama CS sıkıntı olabilir
      CITIZEN, Karahalteri, Taftazân Bunu beğendi.

Durum
      Ruh Hali
      ----
      Takımı

Alıntı BLADE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Ekmeğimize kan doğramak mı istiyorsun ortak Ne güzel iktidar olmuşuz hepimizi yakacaksın Ben milli iradenin üstünde bir güç tanımıyorum

sen yeniden aday olmayacağını ilan ettin, ben de ona göre fikir sundum
      hoş, aday olsan da sonuç değişmez her türlü başkan olursun
      BLADE, CITIZEN, Karahalteri Bunu beğendi.

DRNTYF Devlet Başkanı
      Durum
      Ruh Hali
      Mesgul
      Favori Müziğiniz
      Dombra
      Favori Aktörünüz
      Citizen
      Takımı

Alıntı Taftazân Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      sen yeniden aday olmayacağını ilan ettin, ben de ona göre fikir sundum
      hoş, aday olsan da sonuç değişmez her türlü başkan olursun
      Başkanlığa aday olmayacağım ama forumun her yanı ÇATÖ'cülerle sarılmış durumda, bunlardan biri oyunu kazanıp galip gelirse sonumuz felaket olabilir Eğer ben bunları her türlü dağıtırım diyorsan sıkıntı yok, senin başkanlığında da güzel günler görebiliriz
      CITIZEN, Karahalteri, Taftazân Bunu beğendi.

Durum
      Ruh Hali
      ----
      Takımı

Başkanlığa aday olmayacağım ama forumun her yanı ÇATÖ'cülerle sarılmış durumda, bunlardan biri oyunu kazanıp galip gelirse sonumuz felaket olabilir Eğer ben bunları her türlü dağıtırım diyorsan sıkıntı yok, senin başkanlığında da güzel günler görebiliriz
      başkanlık zor iş ortak CİTİyi yetiştir sen
      zaten CSde de deşerler beni hiç bir iddaam yok FIFAyı nasıl oynadığımı az çok biliyorsun
      BLADE, CITIZEN Bunu beğendi.

Monte Kristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

DRNTYF Başkan Yardımcısı
      Durum
      Ruh Hali
      ----
      Favori Aktörünüz
      Sylvester Stallone
      Takımı

Sözde ÇATÖ ile BLADE tarafları bu gece 11 sularında cs_poolday adlı mekanda kozlarını paylaşacaktır, kamuoyuna, birleşmiş milletlere ve tüm dünya halkına duyurulur bu iş diplomasiyle değil bileklerin gücüyle ölçülecektir
      Bu bir meydan muharebesidir...

- - - Updated - - -

Eli silah tutamayan bir başkomutan DRNTYF'yi nasıl yönetebilir size soruyorum

Kasabanın Şerifi
      Rick Grimes

<a href=http://www.drntyf.com/attachment.php?s=2bc9c2803c025c1db40f96a1aa6cad1c&attachmentid=13107  title=İsim:  
Görüntüleme: 
Büyüklük:  >Eklenti 13107</a>

Yasaklı Üye
      Durum
      Ruh Hali
      Zararsız
      Takımı

evet gün birlik günüdür el birliğiyle ÇATÖ'nün yoldaşları olarak ÇATÖ'nün yürüdüğü yolda ilerleyerek el birliği ile ulu liderimiz büyük başkanımız ÇATÖ'yü iktidara getirmektir ilk Hedefimiz forumun her tarafına yayıl BLADE'i devirmektir
      Çakır'ın Oğlu Çakır Bunu beğendi.

Sayfa 1/2 12 Son

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)