• Agresif
  • Aptal
  • Arsız
  • Aşık
  • Bezgin
  • Bilgin
  • Cesaretli
  • Çılgın
  • Endişeli
  • Geveze
  • Kagılı
  • Kederli
  • Kimsesiz
  • Korkulu
  • Küstah
  • Kızgın
  • Melek Gibi
  • Mesgul
  • Mutlu
  • Neseli
  • Niteliksiz
  • Olgun
  • Sarhoş
  • Sarsıntılı
  • Savurgan
  • Sert
  • Sinsi
  • Soğuk
  • Stresli
  • Suratsız
  • Sıcak
  • Tembel
  • Uyuşuk
  • Yaramaz
  • İsrarcı
  • Zararsız
  • Öylesine
  • Şaşkın
  • Şeytani
  • Şüpheli
      Huseyin64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kayıtlı Üye
      Durum
      Ruh Hali
      Aşık
      Takımı

Standart Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yayın tarihi belli oldu !

İsim:  IMG_20160927_160345.jpg
Görüntüleme: 63
Büyüklük:  59.8 KB (Kilobyte)

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır ve Sanem Çelik’in yer aldığı ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ 4 Ekim Salı günü 20.00’da atv’de izleyicisiyle buluşacak! Yayınlandığı ilk günden beri Salı akşamları zirveyi kimseye kaptırmayan dizi, yeni sezona da iddialı bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor.

2.sezon 4 Ekim'de başlıyor

Yapımcılığını Raci Şaşmaz’ın üstlendiği, yönetmenliğini Onur Tan’ ın yaptığı dizinin senaryosunu Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener kaleme alıyor… Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Deniz Çakır (Meryem Çakırbeyli), Sanem Çelik (Ceylan Özsoy), Tarık Ünlüoğlu (Ünal Kaplan), Yunus Emre Yıldırımer (Alpaslan Çakırbeyli), Ozan Akbaba (İlyas Çakırbeyli), Sabina Toziya (Hayriye Çakırbeyli),Tuna Orhan (Servet Karademir), Arzu Gamze Kılınç (Handan Özsoy), Sinan Demirer (Civciv-Yunus Tokgöz ), Hakan Karsak (Enişte-Temel Kalkandere), Yüksel Arıcı (Vehbi Akyıldız), Sevinç Kıranlı (Hatice Kalkandere), Erdal Küçükkömürcü ( Davut Özsoy), İncinur Daşdemir, (Ayşen Tokgöz), Emre Törün (Nevzat Çankırı), Benian Dönmez (Mübeccel Karademir), Hakan Karahan (Özer Çetiner), Kenan Çoban( Fahri Yücel), Savas Özdemir (Tipi-Murat İspirli), Erkan Bektaş (Ateş Kanmaz), Ahmet Özaslan (Yılmaz Özyurt), Sevil Akı Saner (Emine İspirli), Turgay Tanülkü (Şahin Turan), Arif Pişkin (Özkan Soylu), Atilla Şendil (Fikret Kutlu), Sevcan Yaşar (Esra Gürbüz), Sedat Kalkavan (İlker Yormaz), Kemal Başar (Ender Uğurluer), Okan Turan( Reha Turan), Ece Hakim (Zeyno Çakırbeyli), Can Bartu Arslan (Ömer Çakırbeyli), Yasemin Sakallıoğlu (Lütfiye Barut), Bahaddin Cüneyd Aksakal (Refik Çallı), Hakan Örge (Seçkin Duman) gibi tiyatroda da başarılarıyla adından söz ettirten oyuncu kadrosu yer alıyor. Milyonları ekran başına kilitleyen ve arkasında pek çok soru işareti bırakan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz senaryosu ve hareketli kurgusuyla bu sezonda 4 Ekim Salı akşamı izleyicileri atv ekranına bağlayacak.

Kaynak : Sadece kayıtlı üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üye olmak için buraya tıklayınız.
      Ranger, ömer karatas Bunu beğendi.

Ranger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kayıtlı Üye
      Durum
      Ruh Hali
      ----

Enişte'nin adı Temel, Civciv'inki de Yunus'muş Lütfiye'nin soyismi neden değişik onu anlayamadım, Hızır'ın kardeşi değil miydi? Aslında Arif Pişkin'in oynadığı Özkan karakterinden beklentim yüksekti, psikopat, gözü kara bir karakter oynamasını bekliyordum diziye ilk girdiğinde, öyle bir intiba bırakmıştı sanki, ancak sonraki bölümlerde pek bir numarasını göremedik, sıradan bir düşman karakteri canlandırdı şimdiye dek. Bu arada yeri mi bilmiyorum, ancak Turgay Tanülkü'nün Sabah gazetesine verdiği güzel bir röportajı da buraya bırakayım belki okumak isteyen olur; "İçerdekiler değil dışarıda kalanlar kader mahkumu": Sadece kayıtlı üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üye olmak için buraya tıklayınız.
      Huseyin64 Bunu beğendi.

BLADE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

DRNTYF Devlet Başkanı
      Durum
      Ruh Hali
      Mesgul
      Favori Müziğiniz
      Dombra
      Favori Aktörünüz
      Citizen
      Takımı

Alıntı Ranger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Enişte'nin adı Temel, Civciv'inki de Yunus'muş Lütfiye'nin soyismi neden değişik onu anlayamadım, Hızır'ın kardeşi değil miydi? Aslında Arif Pişkin'in oynadığı Özkan karakterinden beklentim yüksekti, psikopat, gözü kara bir karakter oynamasını bekliyordum diziye ilk girdiğinde, öyle bir intiba bırakmıştı sanki, ancak sonraki bölümlerde pek bir numarasını göremedik, sıradan bir düşman karakteri canlandırdı şimdiye dek. Bu arada yeri mi bilmiyorum, ancak Turgay Tanülkü'nün Sabah gazetesine verdiği güzel bir röportajı da buraya bırakayım belki okumak isteyen olur; "İçerdekiler değil dışarıda kalanlar kader mahkumu": Sadece kayıtlı üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üye olmak için buraya tıklayınız.
      Enişte'nin adının Temel olduğu söylenmişti zaten. İlk bölümlerde Nazlı ile buluşmuşlardı, o sahnede söylenmişti. Ben diziyi 18 ya da 19.bölümde bıraktım, o bölümden sonra Civciv'in ismi söylendi mi onu pek hatırlamıyorum. Ayrıca Lütfiye Hızır'ın kardeşi değil.
      Huseyin64, Ranger Bunu beğendi.

Alperen Gedikli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kayıtlı Üye
      Durum
      Ruh Hali
      Mutlu
      Takımı

4 Ekimde Başlayacağını Ozan Akbaba Instagram Hesabından Paylaşmıştı Zaten 1-2 Hafta Önce Görmüştüm
      Huseyin64 Bunu beğendi.

DON CORLEONE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

RECEP TAYYİP ERDOĞAN
      Durum
      Ruh Hali
      Tembel
      Favori Müziğiniz
      Leave The Lights On
      Favori Aktörünüz
      Rüveyda Öksüz
      Takımı

Ben ilk sezonki başarısının devam edebileceğini düşünmüyorum. Mafya dizisi altında aşk senaryosu yazmaya devam ederlerse Kurtlar Vadisi'nin kemik izleyici kitlesini ve Süleyman Çakır hayranlarını kaybedecekler doğal olarak dizi reytingleri de düşecektir.
      Huseyin64 Bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)