• Agresif
  • Aptal
  • Arsız
  • Aşık
  • Bezgin
  • Bilgin
  • Cesaretli
  • Çılgın
  • Endişeli
  • Geveze
  • Kagılı
  • Kederli
  • Kimsesiz
  • Korkulu
  • Küstah
  • Kızgın
  • Melek Gibi
  • Mesgul
  • Mutlu
  • Neseli
  • Niteliksiz
  • Olgun
  • Sarhoş
  • Sarsıntılı
  • Savurgan
  • Sert
  • Sinsi
  • Soğuk
  • Stresli
  • Suratsız
  • Sıcak
  • Tembel
  • Uyuşuk
  • Yaramaz
  • İsrarcı
  • Zararsız
  • Öylesine
  • Şaşkın
  • Şeytani
  • Şüpheli
      Alperen Gedikli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kayıtlı Üye
      Durum
      Ruh Hali
      Mutlu
      Takımı

Standart Minecraft'ın Eğitim Versiyonu Geliyor

İsim:  1-530x400_mynetcrop_w-360.jpg
Görüntüleme: 28
Büyüklük:  18.7 KB (Kilobyte)
      Kendisine özgü mekanikleri ve sunduğu geniş dünyasıyla dünyada en çok oynanan oyunlar arasındaki Minecraft, içerdiği şiddet nedeniyle sık sık eleştirilere maruz kalıyordu.
      Özellikle oyuncu kitlesinin küçük yaş aralığı nedeniyle sağladığı yarar göz ardı edilip ağır eleştiriler alıyordu. Oyunun yapımcısı Mojang Minecraft’ın özel bir sürümünü hazırlayarak bu eleştirileri bertaraf etmek istiyor.

Mayıs 2009 kurulumlu Amerika kökenli bir şirket olan Mojang, oyun dünyasında “sandbox” denilen tabirin öncülerinden olan Minecraft’ın yapımcısı. Oyunun temel kavramı yaratıklardan kaçıp çeşitli materyaller toplayarak hayatta kalmamızdan oluşsada, sunduğu geniş imkanlarla oyuncularının hayal gücünü dilediği gibi kullanmasına olanak sağlıyor. Ülkemizde de hatırı sayılır bir şekilde popüler olan Minecraft, oyuncu kitlesinin daha çok 18 yaş altı kişilerden oluşmasından ve tehlikeli öğeler barındırdığından yasaklanmanın eşiğine kadar gelmişti. Fakat firma oyunun hayal gücünü özgürce kullanımına izin verişini eğitim alanı üzerine yöneltip karşımıza Minecraft: Education Edition’u çıkartmaya hazırlanıyor.

Minecraft: Education Edition tamamen öğrenci ve öğretmen düşünülerek hazırlandı. Oyunun içerisindeki az miktardaki şiddet ögesi de çıkartılarak çocuklar için tamamen zararsız hale getirildi. 35,000 kadar öğrenci ve öğretmenin sayısız testler gerçekleştirdiği oyunun çıkış tarihi ise 1 Kasım 2016 olarak duyuruldu.

Oyunda öğrenciler haritalarını öğretmenleriyle paylaşabilirken, öğretmen ise dünya isimlerini değiştirebilir, öğrencileriyle oyun içinde konuşabilir, onlara çeşitli eşyaları verebilir ve birbirlerinin yanına ışınlayabilir.
      Tamamen öğrencilerin yaratıcılıklarını arttırmaya yönelik geliştirilen Minecraft: Education Edition’u öğrenciler 5$ gibi bir ücret ödeyerek oynayabilecekler. Fakat erken erişim sürümü Kasım ayı boyunca ücretsiz sunulacak.
      Çakır'ın Oğlu Çakır Bunu beğendi.

Çakır'ın Oğlu Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
      Durum
      Ruh Hali
      Bezgin
      Favori Müziğiniz
      Bring me to life !
      Favori Aktörünüz
      Asena Tuğal <3

Eleştrilere maruz kalıyormuş.O zaman bu millet gta yı öğrense neler olacak. Hayır gerizekalıda değilsiniz en fazla gözünüzün önünde oynatırsınız olur biter (Oynuyorum )
      http://kurtlarvadisiforumu.com/signaturepics/sigpic2921_8.gif

WARFACE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

RECEP TAYYİP ERDOĞAN
      Durum
      Ruh Hali
      Tembel
      Favori Müziğiniz
      Meiko - Leave The Lights
      Favori Aktörünüz
      Rüveyda Öksüz
      Takımı

Alıntı Çakır'ın Oğlu Çakır Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Eleştrilere maruz kalıyormuş.O zaman bu millet gta yı öğrense neler olacak. Hayır gerizekalıda değilsiniz en fazla gözünüzün önünde oynatırsınız olur biter (Oynuyorum )
      Ağa bu oyunu genelde 5-10 yaş arası bebeler oynuyor o yüzden şiddet yönünden eleştiriler oluyor. Onu eleştirenlerde genelde ebeveynler zaten yoksa çocuklara hava hoş Bizim akrabalardan biliyorum

Samir_Muradov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kayıtlı Üye
      Durum
      Ruh Hali
      ----
      Takımı

bunu bilmem ama android yukledigim minecraft story mode bomba gibi oyun zaten blockdan olusan sacma bir minecraft domuzu icin bile millet aglatmayi basaran Telltale Games'den kotu oyun beklenemezdi

Kayıtlı Üye
      Durum
      Ruh Hali
      ----
      Takımı

Alıntı Samir_Muradov Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      bunu bilmem ama android yukledigim minecraft story mode bomba gibi oyun zaten blockdan olusan sacma bir minecraft domuzu icin bile millet aglatmayi basaran Telltale Games'den kotu oyun beklenemezdi
      başkan walking dead'i kesin bitirmişsindir sormuyorum bile lee reyisin askerleriyiz
      Samir_Muradov Bunu beğendi.

Samir_Muradov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kayıtlı Üye
      Durum
      Ruh Hali
      ----
      Takımı

Alıntı Karaeski Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      başkan walking dead'i kesin bitirmişsindir sormuyorum bile lee reyisin askerleriyiz
      telltale games faniyim walking dead seson 1 2 ha bi de michone , wolf among us , tales from borderlands bi bu minecrafti sallamiyordum deneyince begendim telltale mukemmel is cikarmis vallah boyle oyunlara hic tereddut etmeden para harciyorum emek harcanmis hakkini vermek gerek play storun zaten yuzde 80i gereksiz sacma free to play oyunlar boyle oyunlardan yan keciyorum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)