• Agresif
  • Aptal
  • Arsız
  • Aşık
  • Bezgin
  • Bilgin
  • Cesaretli
  • Çılgın
  • Endişeli
  • Geveze
  • Kagılı
  • Kederli
  • Kimsesiz
  • Korkulu
  • Küstah
  • Kızgın
  • Melek Gibi
  • Mesgul
  • Mutlu
  • Neseli
  • Niteliksiz
  • Olgun
  • Sarhoş
  • Sarsıntılı
  • Savurgan
  • Sert
  • Sinsi
  • Soğuk
  • Stresli
  • Suratsız
  • Sıcak
  • Tembel
  • Uyuşuk
  • Yaramaz
  • İsrarcı
  • Zararsız
  • Öylesine
  • Şaşkın
  • Şeytani
  • Şüpheli
      Monte Kristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

DRNTYF Başkan Yardımcısı
      Durum
      Ruh Hali
      ----
      Favori Aktörünüz
      Sylvester Stallone
      Takımı

Standart CHP lideri Kılıçdaroğlu'dan 10 şehitle ilgili açıklama

İsim:  chp-lideri-kilicdarogludan-10-sehitle-ilgili-aciklama,twLLxEzuk02qafPZnrDR1w.jpg
Görüntüleme: 39
Büyüklük:  37.9 KB (Kilobyte)

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Mardin ve Şırnak'ta gerçekleşen terör saldırılarına ilişkin açıklama yaptı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şırnak ve Mardin'deki terör saldırılarına lişkin, "Ülkeyi kim yönetiyor Allah aşkına Nereye gidecek bu ülkenin hali Ne olacak bu ülkenin hali ben merak ediyorum. Vatandaş olarak merak ediyorum, siyasetçi olarak değil. Varsa bir sorun çözelim, getirin çözelim. Ne istiyorsanız çözelim, yapalım, 'bu dursun artık yeter' diyoruz" dedi.
      Kılıçdaroğlu, Dil Derneği ve Çankaya Belediyesinin Şinasi Sahnesi'nde düzenlediği 84. Dil Bayramı Törenine gelişinde, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

"Doğu ve Güneydoğu'dan yine şehitler var. Neler söylemek istersiniz?" sorusuna, Kılıçdaroğlu, "Emin olun ne söyleyeceğimi bilmiyorum. Terörü bitirmek için ne gerekiyorsa verelim, bizden ne istiyorsanız her türlü katkıyı verelim dedik. Yasa değişikliği, hay hay buyurun yapın, anayasa değişikliği, hay hay buyurun yapın. Ne istedilerse bütün talepleri karşılandı ama bugün gerçekten son derece üzgünüm 10 şehidimiz var" yanıtını verdi.

"İyi de bu işin sorumlusu kim 10 eve ateş düştü" diyen Kılıçdaroğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Ne söylüyoruz 'Şehitlerimize Allah rahmet eylesin', evet Allah rahmet eylesin, 'ailelerine başsağlığı', ailelerine başsağlığı diliyoruz, 'Türk milletinin başı sağolsun', evet Türk milletinin başı sağolsun. İyi de bunu ne zaman ve nereye kadar söyleyeceğiz Kim bu işin sorumlusu Bir sorumlu çıkması lazım, birisinin bir açıklama yapması lazım, neden bu kadar şehidimiz geliyor, neden bugüne kadar doğru dürüst bir önlem alınmadı diye. Neden bu tablo annelerin önüne konuyor O annelere ne anlatacağız, ne söyleyeceğiz Bu işin sorumlusu siyaset kurumudur, dünyanın her tarafında böyledir. Vatandaşı, esnafı manavı, sanayiciyi, sanatçıyı sorumlu tutamayız. Ülkeyi kim yönetiyor Allah aşkına Nereye gidecek bu ülkenin hali Ne olacak bu ülkenin hali ben merak ediyorum. Vatandaş olarak merak ediyorum, siyasetçi olarak değil. Varsa bir sorun çözelim, getirin çözelim. Ne istiyorsanız çözelim, yapalım, 'budursun artık yeter' diyoruz."

Genelbaşkan güzel konuşmuş...
      Ntv
      BLADE, CITIZEN, Nethuns Bunu beğendi.

Kasabanın Şerifi
      Rick Grimes

<a href=http://www.drntyf.com/attachment.php?s=fa8b08196d5ed532d503c8e6071c6c17&attachmentid=13107  title=İsim:  
Görüntüleme: 
Büyüklük:  >Eklenti 13107</a>

CITIZEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

DRNTYF Ana Muhalefet Lideri
      Durum
      Ruh Hali
      ----
      Takımı

Güzel konuşmuş, ağzına sağlık. İktidarından muhalefetine herkesin omurgalı ve dik bir duruş sergilemesi gerekiyor. Zira bu teröristler her yerde yuvalanmış durumda. Bugün Kadıköy'de sokak arası bir lokantaya girdim. Küçük bir yerdi. Yemeğimi yerken mekan sahibi yanındakiyle PKK muhabbeti yapıyordu. Öldürülen teröristlere üzülüyorlardı. Yemeği falan bıraktım, parayı ödeyip çıktım. Yani bu adamlar potansiyel terörist. Ben bunları Polis'e ihbar etsem, kanunen kanıt olmadığı için işlem yapılamaz. O yüzden bu cibiliyetsizlere, bu teröristlere kimse fırsat vermemeli. Kararlı bir şekilde üstlerine gitmek zorundayız. Sadece dağda değil şehirde de mücadele etmeliyiz. Eğer hükümet en ufak bir fire verirse özellikle bu şehirlerdeki grupların isyanı ve eş zamanlı terör saldırılarıyla bölünmenin eşiğine geliriz. İmralıdaki ite bayramda aile görüşmesi izni verilmesi hükümetin en yanlış adımıydı. Nefes almaması gereken adama devlet olarak iyilik yapıyoruz. Hükümet eğer bir çözüm süreci falan daha çıkarırsa başımıza işte o zaman yandık.

WARFACE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

RECEP TAYYİP ERDOĞAN
      Durum
      Ruh Hali
      Tembel
      Favori Müziğiniz
      Duman - Kolay Değil
      Favori Aktörünüz
      Rüveyda Öksüz
      Takımı

Alıntı Citizen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Güzel konuşmuş, ağzına sağlık. İktidarından muhalefetine herkesin omurgalı ve dik bir duruş sergilemesi gerekiyor. Zira bu teröristler her yerde yuvalanmış durumda. Bugün Kadıköy'de sokak arası bir lokantaya girdim. Küçük bir yerdi. Yemeğimi yerken mekan sahibi yanındakiyle PKK muhabbeti yapıyordu. Öldürülen teröristlere üzülüyorlardı. Yemeği falan bıraktım, parayı ödeyip çıktım. Yani bu adamlar potansiyel terörist. Ben bunları Polis'e ihbar etsem, kanunen kanıt olmadığı için işlem yapılamaz. O yüzden bu cibiliyetsizlere, bu teröristlere kimse fırsat vermemeli. Kararlı bir şekilde üstlerine gitmek zorundayız. Sadece dağda değil şehirde de mücadele etmeliyiz. Eğer hükümet en ufak bir fire verirse özellikle bu şehirlerdeki grupların isyanı ve eş zamanlı terör saldırılarıyla bölünmenin eşiğine geliriz. İmralıdaki ite bayramda aile görüşmesi izni verilmesi hükümetin en yanlış adımıydı. Nefes almaması gereken adama devlet olarak iyilik yapıyoruz. Hükümet eğer bir çözüm süreci falan daha çıkarırsa başımıza işte o zaman yandık.
      Orda bir ses kaydı alıp kanıt diye götürseydin ebesini atlarlardı o lokantanın sahibini ama hemen aklına gelmez tabi bunu yapmak sinirleniyosun kafan atıyor gidip bir kaşık suda boğmak istersin doğal olarak. Ben çevremde savunan görmedim Kahramanmaraş bu teröre en dik duran şehirlerden birisi. Bir keresinde diyarbakır'dan gelen otobüste birisi pkk sloganı atıp otobüsün içine kaçmıştı otobüs hareket halindeydi otobüsü durdurup slogan atan namussuzu dışarı çıkartıp bir güzel linç edip emniyete götürmüşlerdi.
      CITIZEN, Witness Bunu beğendi.

Alperen Gedikli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kayıtlı Üye
      Durum
      Ruh Hali
      Mutlu
      Takımı

Her Ne Kadar Sayın Kemal Kılıcdaroğlunu Sevmesemde Çok Güzel Konuşmuş Ağzına Yüreğine Sağlık Suriyeden Önce Pkk Yı Temizlemeli Hükümet Kendi Içimizdeki Hainler Temizlenmeli Baba Ocaklarına Ateş Düşmesin Analar Ağlamasın Artık 30 Gündür Bir Fırat Kalkanı Dönüyor Gündemde Birazda O Harekat Pkkya İşlesin

BLADE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

DRNTYF Devlet Başkanı
      Durum
      Ruh Hali
      Mesgul
      Favori Müziğiniz
      Dombra
      Favori Aktörünüz
      Citizen
      Takımı

Doğru konuşmuş. Bu şehitlerin, akan kanın sorumlusu ülkeyi yöneten siyasilerdir. Artık atılması gereken adımlar neyse, yapılması gerekenler neyse yapılmalıdır. Kimsenin sabrı kalmadı.
      CITIZEN Bunu beğendi.

Kuzey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kayıtlı Üye
      Durum
      Ruh Hali
      ----

Meclisteki teröristler yarginlamisin diye önlerine barikat ol doğudaki belediyelere kayyum atanınca git destek ol ust mahkemeye başvur partinin içindeki vekiller açıktan hdpye destek versin sonra çık cam Show yap yemez bu millet Kemal efendi biraz omurgalı olun
      CRYPTEX7Z, EMRE T., FeL1x Bunu beğendi.

Dostunu yakın tut düşmanını daha yakın tut...

Yasaklı Üye
      Durum
      Ruh Hali
      ----
      Takımı

Arkadaslar bu sozlerımden sonra benı anlamayanlar olacaktır ama soylıycem yınede devlet akıllı adımlar atıyor pkkya agır darbeler vuruluyor ancak hergun sehıt verıyoruz dıye uzulmeyın tehamulunuz kırılmasın sehıt vermek her mıllete nasıp olmaz onlar peygamberlıkten sonra en yuksek mevkıye ulastılar zaten hayattakı tek gercek bu degılmı cenetemı gıdecegız cehennememı onlar cennetın sehadet mertebesını hak ettıler keske onların yerınde olabılsek bu gun pkk bıtse surıyede onlarca sehıt vermeye devam edecegız bu mıllet 100 sene sonunda daha yenı savasmaya basladı aglıyacak zaman degıl sakaryada komutanlar bırlıgı oleceklerını bılerek savastılar ve olduler bızım devletlet sıyasetcılerımıze yon vermemız gerekır kemal kılıctaroglu devlet e gereken muhalefet destegını ne yazıkkı veremıyor muhalefet demek devletın her admında onları kınamak degıldır ısler hızlandırmak amaclarına dogrultusunda yanlıs adımlara karsı cıkmaktır ancak chpnın amacı farklı devletın amacı farklı zamanında cumhurıyet yetersız kalıyor demıstımya ıste sebebı bu aynı hedefe dogru yurumuyorlar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)