• Agresif
  • Aptal
  • Arsız
  • Aşık
  • Bezgin
  • Bilgin
  • Cesaretli
  • Çılgın
  • Endişeli
  • Geveze
  • Kagılı
  • Kederli
  • Kimsesiz
  • Korkulu
  • Küstah
  • Kızgın
  • Melek Gibi
  • Mesgul
  • Mutlu
  • Neseli
  • Niteliksiz
  • Olgun
  • Sarhoş
  • Sarsıntılı
  • Savurgan
  • Sert
  • Sinsi
  • Soğuk
  • Stresli
  • Suratsız
  • Sıcak
  • Tembel
  • Uyuşuk
  • Yaramaz
  • İsrarcı
  • Zararsız
  • Öylesine
  • Şaşkın
  • Şeytani
  • Şüpheli
  • Sayfa 2/3 İlk 123 Son
      BLADE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

DRNTYF Devlet Başkanı
      Durum
      Ruh Hali
      Mesgul
      Favori Müziğiniz
      Dombra
      Favori Aktörünüz
      Citizen
      Takımı

Bölümü az önce bitirdim. Son sahnede ters köşe olan arkadaşları anlamakta biraz zorlandım, ya da ben o kadar senaryo yaza yaza artık bu konuda fazla mı ileri gittim bilmiyorum ama pekte senaryoluk bir durum yoktu Necip olarak konuşma tarzı, Celal'i bitireceksin falan diye Sarp'ı gazlaması çok rahat Yusuf Müdür olduğunu anlamamı sağladı. Hatta şu an kafamda ulan Sarp nasıl anlamaz diye düşünürken seyircinin anlamaması çok garip geldi bana Melek de Sarp'ı çözmeye başladı gibi, ama duygularıyla hareket edip sessiz kalacaktır. Güzel bir bölümdü. Gelecek bölümü merakla bekliyoruz.
      bb, Bumerang Bunu beğendi.

bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CRYPTEX7Z
      Durum
      Ruh Hali
      Mesgul
      Takımı

Alıntı BLADE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Bölümü az önce bitirdim. Son sahnede ters köşe olan arkadaşları anlamakta biraz zorlandım, ya da ben o kadar senaryo yaza yaza artık bu konuda fazla mı ileri gittim bilmiyorum ama pekte senaryoluk bir durum yoktu Necip olarak konuşma tarzı, Celal'i bitireceksin falan diye Sarp'ı gazlaması çok rahat Yusuf Müdür olduğunu anlamamı sağladı. Hatta şu an kafamda ulan Sarp nasıl anlamaz diye düşünürken seyircinin anlamaması çok garip geldi bana Melek de Sarp'ı çözmeye başladı gibi, ama duygularıyla hareket edip sessiz kalacaktır. Güzel bir bölümdü. Gelecek bölümü merakla bekliyoruz.
      aynen aga anlamiyorum diziyi nasil izliyorlar sarp ve muduru su mekanda bulustuklarinda sarildilar o ara mudur gozunu kaciriyordu surekli o an anladim bunda bi bokluk var diye sarpin kardesine ipucu arama gitigi mekanda yonetmen mudurun sadece saç seklini gösterdi orda saten anlamistim mudur oldugu.
      BLADE Bunu beğendi.

DRNTYF Devlet Başkanı
      Durum
      Ruh Hali
      Mesgul
      Favori Müziğiniz
      Dombra
      Favori Aktörünüz
      Citizen
      Takımı

Alıntı CRYPTEX7Z Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      aynen aga anlamiyorum diziyi nasil izliyorlar sarp ve muduru su mekanda bulustuklarinda sarildilar o ara mudur gozunu kaciriyordu surekli o an anladim bunda bi bokluk var diye sarpin kardesine ipucu arama gitigi mekanda yonetmen mudurun sadece saç seklini gösterdi orda saten anlamistim mudur oldugu.
      Aynen kardo. Türk dizilerine kalitesiz diyoruz ama sebebi de yok değil. Çünkü izleyici de kalitesiz. Bomboş dizi izliyorlar. Her şeye alkış tutuyorlar, adamlar da bunlara göre dizi çekiyor. Oysa herkes adam gibi gözünü dört açarak, hata arayarak dizi izlese bunlar böyle dizi çekmeye cesaret edemeyecekler. Az önce konu açtığım hatayı acaba benden başka gören oldu mu diye youtube yorumlarına bakayım dedim, bir kişi bile farkedip yazmamış. Nasıl izliyorlar hayret ediyorum
      bb, Bumerang, DON CORLEONE Bunu beğendi.

bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CRYPTEX7Z
      Durum
      Ruh Hali
      Mesgul
      Takımı

Alıntı BLADE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Aynen kardo. Türk dizilerine kalitesiz diyoruz ama sebebi de yok değil. Çünkü izleyici de kalitesiz. Bomboş dizi izliyorlar. Her şeye alkış tutuyorlar, adamlar da bunlara göre dizi çekiyor. Oysa herkes adam gibi gözünü dört açarak, hata arayarak dizi izlese bunlar böyle dizi çekmeye cesaret edemeyecekler. Az önce konu açtığım hatayı acaba benden başka gören oldu mu diye youtube yorumlarına bakayım dedim, bir kişi bile farkedip yazmamış. Nasıl izliyorlar hayret ediyorum
      ben dun izledigimde youtube'dan o hatayi biri yazmisti aga yorumlara ben izlerken mobilde yazdigini gordum ama melek sesli okurken farkli okudu ordan çaktim hatayi
      BLADE Bunu beğendi.

DRNTYF Devlet Başkanı
      Durum
      Ruh Hali
      Mesgul
      Favori Müziğiniz
      Dombra
      Favori Aktörünüz
      Citizen
      Takımı

Alıntı CRYPTEX7Z Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      ben dun izledigimde youtube'dan o hatayi biri yazmisti aga yorumlara ben izlerken mobilde yazdigini gordum ama melek sesli okurken farkli okudu ordan çaktim hatayi
      Tamamını okumadım tabi, biraz aşağıya indim üst sıralarda göremedim İlla ki farkeden olmuştur tek dikkatli benim iddiasında bulunmuyorum ama izleyicilerin yarısından azdır bu sayı bundan eminim
      bb Bunu beğendi.

DRIGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kayıtlı Üye
      Durum
      Ruh Hali
      Sıcak
      Favori Müziğiniz
      Vikings Opening
      Favori Aktörünüz
      Katheryn Winnick

5.bölümü şimdi bitirdim tek kelimeyle efsane bi bölümdü. Ters köşe oldum gene her zamanki gibi bu arada tam da biticek yeri buldu ne güzel Akın Işığın kim olduğunu bulmuştu Sarp.

DRNTYF Devlet Başkanı
      Durum
      Ruh Hali
      Mesgul
      Favori Müziğiniz
      Dombra
      Favori Aktörünüz
      Citizen
      Takımı

Sağlam bölüm oldu yine. Şemsiye olayı ve Celal ile Mert arasında geçen diyalog efsaneydi, replik konusuna yazdım Daha sonra gelen flashback sahnesi ve Sarp ile Yusuf Müdür'ün planı da güzeldi. Ama Celal bir şekilde paçayı kurtarır yine. Yusuf Müdür durumu Mert'e anlattığı an plan biter zaten. Melek de Sarp'ın oraya kadar gidip çantaya elini uzatmasından, Akın Işık'ı görünce heyecan yapmasından nasıl kıllanmadı anlamadım. Bir de gidip herife yapıştı. Yedi bitirdi kızı ayar oldum
      bb, Bumerang Bunu beğendi.

Vito Scaletta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

VIP Üye
      Durum
      Ruh Hali
      Mutlu
      Favori Müziğiniz
      Fear of the Dark
      Favori Aktörünüz
      Mathieu Kassovitz
      Takımı

5. bölümü bitirdim beynim yandı

DRNTYF Devlet Başkanı
      Durum
      Ruh Hali
      Mesgul
      Favori Müziğiniz
      Dombra
      Favori Aktörünüz
      Citizen
      Takımı

2 buçuk saat dizi mi olur kardeşim bu ülkede bir şey düzgün olsun dişimi kıracağım. Aşırı sıkıldım bu bölüm açıkçası. İlk birkaç bölüm öyle bir hevesle izledik ama fazla götüremiyorum bu Türk dizilerini. 2 buçuk saati doldurmak için gereksiz çekilen, uzatılan o kadar sahne var ki tahammül edilemez. Ayrıca dizide birçok gereksiz hata göze çarpmaya başladı, bazı yerlerde çok saçmalıyorlar. Türk dizisi olduğu için yine şaşırtmıyor, en kalitelisi bile bir tane yabancı dizi etmez.

DRNTYF Devlet Başkanı
      Durum
      Ruh Hali
      Mesgul
      Favori Müziğiniz
      Dombra
      Favori Aktörünüz
      Citizen
      Takımı

Son birkaç bölümle kıyaslayacak olursak mantık hataları bakımından daha olumlu bir bölüm oldu. Son sahne beklediğim gibi çıktı. Sarp'ın Celal ile anlaştığı çok belliydi. Alyanak da az şerefsiz değil. Sarp'ın dalyanak demesine de iyi güldüm Sonuç olarak dediğim gibi son bölümlerle kıyaslayacak olursak bu bölüm daha iyiydi.
      DON CORLEONE, Vito Scaletta Bunu beğendi.

Sayfa 2/3 İlk 123 Son

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)