• Agresif
  • Aptal
  • Arsız
  • Aşık
  • Bezgin
  • Bilgin
  • Cesaretli
  • Çılgın
  • Endişeli
  • Geveze
  • Kagılı
  • Kederli
  • Kimsesiz
  • Korkulu
  • Küstah
  • Kızgın
  • Melek Gibi
  • Mesgul
  • Mutlu
  • Neseli
  • Niteliksiz
  • Olgun
  • Sarhoş
  • Sarsıntılı
  • Savurgan
  • Sert
  • Sinsi
  • Soğuk
  • Stresli
  • Suratsız
  • Sıcak
  • Tembel
  • Uyuşuk
  • Yaramaz
  • İsrarcı
  • Zararsız
  • Öylesine
  • Şaşkın
  • Şeytani
  • Şüpheli
  • Sayfa 1/2 12 Son
      CITIZEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

DRNTYF Ana Muhalefet Lideri
      Durum
      Ruh Hali
      ----
      Takımı

Standart 2.Kalkışma İddiası

Arkadaşlar adam doğru söylüyor. Ya bunlar hikaye deyip geçmeyin. Tetikte olmamız gerekiyor. Devletin önlemleri artırması gerekiyor. Çok daha tehlikeli günler bizi bekliyor.

15 Temmuz günü Yeni Şafak'ın Ankara temsilciliğini ziyaret ederek ilk kalkışmayı haber veren emekli Albay Hasan Atilla Uğur, 'üst akıl' destekli yeni bir darbe hazırlığına ilişkin çok önemli açıklamalar yaptı. İşte, Uğur'un kaynaklarına dayandırarak anlattığı ikinci kalkışma senaryosuna ilişkin şok bilgiler...
      KİMSE 'BU İŞ BİTTİ' DEMESİN
      “İkinci kalkışmaya hazır olun. Ve çok yakın bir zamanda. Çok net bilgi olarak söylüyorum: İkincisi daha kanlı olacak. Bugün bir zafer sarhoşluğu içindeyiz. Ben sizin aracılığınızla Türkiye'yi uyarıyorum. Kimse 'Tamam bu iş bitti, Türkiye rayına oturdu, artık Amerika başka bir şey yapamayacak, FETÖ başka bir şey yapmayacak, PKK başka bir şey yapamaz, biz belini kırdık bu örgütlerin' falan demesin. Bu bizi, hazırlanmakta olan kalkışmada tamamen başarısızlığa götürür. Paramparça oluruz.”
      İNGİLİZLER AŞİRETLERLE 2.5 AYDIR NE GÖRÜŞÜYOR?
      “Aldığım bilgiye göre, İngilizler 2.5 aydır Güneydoğu'daki bütün aşiretlerin ayağına gidiyor. Özellikle Hakkari, Van, Çatak, Silopi, Mardin bölgesinde etkin aşiretlere... Bunlarla pazarlıklar yapıyorlar. Toprak ağası olarak varlığını sürdüren bu aşiretlerin bankalara olan birikmiş trilyonlarca liralık borçlarını ödediler. Aşiretlerin bütün kredi borçları ödendi. İngiltere ödedi bunları. Konsolosun aşiretler içinde ne işi var? PKK yol kontrolü yaparken bunların araçlarını 'buyurun' diyor bırakıyor, diğer araçlara kimlik kontrolü yapılıyor. Neden?”
      10 BİN PİYADEYLE GELECEKLER
      “Bundan 3-4 gün önce İngiltere'nin yüksek tirajlı gazetelerinden biri olan Daily Express'te bir yazı yayınlandı. Diyor ki, 'Türkiye'de ikinci kaos ortamı geliyor. Bizim Kıbrıs'ta üssümüzdeki 10 bin deniz piyademiz, Türkiye'de bulunan 50 bin İngiliz'in can güvenliği için Türkiye'ye girecek, Türkiye'de güvenli bölgeler oluşturacağız. Vatandaşlarımızı hava yoluyla tahliye edeceğiz'. Bakın bu bir işgal planıdır. Bu ikinci kalkışmanın esas amacı işgal.”
      KAOS GÜNEYDOĞU'DA BAŞLATILACAK
      “Peki bu kaos nasıl olacak? Çok net bir bilgi bu: Güneydoğu'da her zaman yaptıkları gibi HDP'lilerin de çağrısıyla bir nümayiş, gösteri yapılacak. Polisin, askerin içinde tespit edilmemiş FETÖ'cüler gaz sıkmak yerine, halkın üzerine ateş açacaklar. Bu, benim ulaştığım bir bilgi, net. Olay büyük ihtimal Şemdinli, Yüksekova ya da Kızıltepe'de olacak. Burada 15-20 kişi ölecek. Bölgedeki bütün ilçelerde, illerde, İngiliz konsolosluğundan ziyaret edilen aşiretler bu oyuna gelirlerse eğer, halkı sokağa dökecekler. Batı'da ise fitili, 4-5 noktada sansasyon yaratacak büyük patlamalarla ateşleyecekler. Bunu ya PKK ya da IŞİD yapacak. Yine eşzamanlı olarak hedef olarak gördükleri kişilere yönelik suikastler devreye girecek. Bu yapıldığı zaman inanılmaz bir kaos ortamı olacak. Herkes ayağa kalkacak ve iç savaş dedikleri, esas onların istedikleri plan hayata geçecek.”

Alperen Gedikli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kayıtlı Üye
      Durum
      Ruh Hali
      Mutlu
      Takımı

Ikinci bir kalkısmada ülkenin halini düsünemiyorum darbeden sonra ülkede adam kalmadı nerdeyse feto ile baglantısi olan kim varsa içerde Türkiye büyük bir kaosa doğru ilerliyor bu sefer inşallah olmazsa hadi başarılı oldu diyelim Allah Korusun sokaga çıkma yasağı olsun başka yasaklar olsun kötü bir duruma duseriz hem sosyal hemde ekonomik yönden Allah sonumuzu hayır etsin ikinci bir kalkışmaya fırsat vermesin

WARFACE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

RECEP TAYYİP ERDOĞAN
      Durum
      Ruh Hali
      Tembel
      Favori Müziğiniz
      Duman - Kolay Değil
      Favori Aktörünüz
      Rüveyda Öksüz
      Takımı

"Olacak,edecek,yapacak" gibi kesin ifadeler kullanmış nerden almış bu kadar bilgiyi kendi de işin içinde felan mı ? Şuan 2.kalkışma felan yapacak halleri kalmadı yapacak olsalar bile yakın zamanda yapmazlar aradan zaman geçmesi lazım ben ihtimal dahi vermiyorum

CITIZEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

DRNTYF Ana Muhalefet Lideri
      Durum
      Ruh Hali
      ----
      Takımı

Alıntı WarFace Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      "Olacak,edecek,yapacak" gibi kesin ifadeler kullanmış nerden almış bu kadar bilgiyi kendi de işin içinde felan mı ? Şuan 2.kalkışma felan yapacak halleri kalmadı yapacak olsalar bile yakın zamanda yapmazlar aradan zaman geçmesi lazım ben ihtimal dahi vermiyorum
      Oğlum darbe günü Genelkurmay'a bir asker gelmiş, darbeyi haber vermiş, sallamamışlar. Darbe olmuş, darbecilikten içeri atmışlar. Size iyilik de yaramıyor. Adam uyarıyor, demek ki sağlam bir yerden bilgi almış. Pana filmdeki abi değil bu. Tetikte olun.
      Cridex, Kuzey, WARFACE Bunu beğendi.

Kuzey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kayıtlı Üye
      Durum
      Ruh Hali
      ----

Allah ülkemize milletimize birliğimize dirligimize kardesligimize zaval vermesin inşaallah onların bi planı varsa Allahinda bi planı var

Dostunu yakın tut düşmanını daha yakın tut...

WARFACE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

RECEP TAYYİP ERDOĞAN
      Durum
      Ruh Hali
      Tembel
      Favori Müziğiniz
      Duman - Kolay Değil
      Favori Aktörünüz
      Rüveyda Öksüz
      Takımı

Alıntı Citizen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Oğlum darbe günü Genelkurmay'a bir asker gelmiş, darbeyi haber vermiş, sallamamışlar. Darbe olmuş, darbecilikten içeri atmışlar. Size iyilik de yaramıyor. Adam uyarıyor, demek ki sağlam bir yerden bilgi almış. Pana filmdeki abi değil bu. Tetikte olun.

Allah göstermesin diyin lan. Ağzınızı hayra açın. O cehennemi tekrar yaşamamak için bu haberlere inanmakta direniyoruz mecburen
      CITIZEN Bunu beğendi.

Kuzey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kayıtlı Üye
      Durum
      Ruh Hali
      ----

Alıntı WarFace Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Kardeş su uyur düşman uyumaz ben ihtimal veririm hiç beklenmedik bi anda kalkışmaya kalkarlarsa bunu da aşiretler üzerinden yaparlarsa sıkıntı çok daha büyük olur
      CITIZEN, WARFACE, ömer karatas Bunu beğendi.

Dostunu yakın tut düşmanını daha yakın tut...

Müfettiş Richard Kane
      Durum
      Ruh Hali
      ----

Allah korusun...

Edit: Fırat kalkanı operasyonuna laf söyleyenler oldu ama eğer o operasyon yapilmasaydı şimdi durum daha vahim olabilirdi.
      Konu Donald J. Trump tarafından (25.09.2016 Saat 13:04 ) değiştirilmiştir.

Yasaklı Üye
      Durum
      Ruh Hali
      ----
      Takımı

emeklı hasan albay haklı olabılır ıstıhbaratı saglam almasa bu kadar net konusmazdı daha onceden buyuk kahramanlıklarını duymustum ozu sozu bır vatan sevdalısıdır ancak fıdan bunların farkında asıretlerı zıyaret eden ıngızlızın pesıne buyuk bır plan hazırladık ALLAHIN ıznıyle onların bır planı varsa bızımde var ancak herkeze bırsey hatırlatmak ıstıyorum BAKTINIZ TV YAYINI KESILDI INTERNET YOK TELEFONLAR CALISMIYOR ISTE OZMAN ALLAH RIZASI ICIN VATAN ICIN ISLAM ICIN EVINIZDE DURMAYIN !!!

muhammed23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kayıtlı Üye
      Durum
      Ruh Hali
      ----
      Favori Müziğiniz
      Johnny Cash - Hurt
      Favori Aktörünüz
      Jim Caviezel
      Takımı

Çocuk oyuncağımı bu canı sıkılınca darbe yapacaklar 2.bir kalkışmaya ihtimal vermiyorum.
      WARFACE Bunu beğendi.

Sayfa 1/2 12 Son

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)