• Agresif
  • Aptal
  • Arsız
  • Aşık
  • Bezgin
  • Bilgin
  • Cesaretli
  • Çılgın
  • Endişeli
  • Geveze
  • Kagılı
  • Kederli
  • Kimsesiz
  • Korkulu
  • Küstah
  • Kızgın
  • Melek Gibi
  • Mesgul
  • Mutlu
  • Neseli
  • Niteliksiz
  • Olgun
  • Sarhoş
  • Sarsıntılı
  • Savurgan
  • Sert
  • Sinsi
  • Soğuk
  • Stresli
  • Suratsız
  • Sıcak
  • Tembel
  • Uyuşuk
  • Yaramaz
  • İsrarcı
  • Zararsız
  • Öylesine
  • Şaşkın
  • Şeytani
  • Şüpheli

Yasaklı Üye
      Durum
      Ruh Hali
      ----
      Favori Aktörünüz
      Nejat İşler
      Takımı

Standart FM 16 - Tottenham Hotspur FC - Hedef şampiyonluk!

İsim:  Tottenham-Hotspur (1).png
Görüntüleme: 35
Büyüklük:  6.0 KB (Kilobyte)
      BAŞLANGIÇ

Merhaba sayın forumdaşlar. Yalan olmasın bu konuyu Citizen önerdiği için açıyorum Aslında bu oyunu oynayacaksan kolay şampiyon olacak bir takımı seçmeyeceksin öncelikle. Bunun içinde şampiyonluktan çok uzak bir takım olması gerekiyordu. Yine Citizenciğimden yardım istedim ve benim hiç adını bile duymadığım bir takım önerdi Duyduğuma göre takım bu sıralar şampiyonluk hedefinden çok uzak ve ligde epey biri geride. Bunun içinde oyuncuları epey bi çalıştırmam lazım. Genelkurmay başkanının oyuncuları olmak epey bir zor olacak takım için.

İsim:  3.png
Büyüklük:  143.3 KB (Kilobyte)

İsim:  2.png
Görüntüleme: 36
Büyüklük:  32.9 KB (Kilobyte)

Aslında bu sene transfer yapmayı düşünmüyordum ve bu para yeterde artardı bile. Fakat bir kadroya bakmamla ne göreyim. Defansif orta saha resmen rezaletin altında. Sabri bile daha iyi oynardı burada. Bu gözlemlemeden sonra en iyi defansif orta saha oyuncuları araştırttım. Adamın bana en iyi önerisi Cheick Tiote ismindeki orta saha oyuncusuydu. Hemen transfer teklifleri için harekete geçtim.

İsim:  7.png
Görüntüleme: 36
Büyüklük:  40.4 KB (Kilobyte)

Hedefim açık ve net şampiyonluk. Bu yolda bütün oyuncularımı feda etmeye hazırım bile. Bunun içinde oyuncularla toplantı ayarladım. Adamların hepsi koyun gibi şampiyon olacağız dedi. Meğer şimdiye kadar yönetilmeyi bekliyormuş. Bunun şerefine herkese benden bir gün tatil ulan dedim. Adamların ayaklarımı yıkamadıkları kaldı.

FİKSTÜR

İsim:  4.png
Büyüklük:  161.1 KB (Kilobyte)

Hazırlık maçına epey bir az süre kaldığı için öncelikle oyuncuların gönlünü almaya başladım. Yalandan dolandan övgüler yağdırdım. Adamların motivasyonunu güncelledim. Tabi eğer maçta kaybedersek sövmeye hazırım bunu bilsinler.

İsim:  tottenham-hotspur-15-16-kit.jpg
Görüntüleme: 38
Büyüklük:  69.8 KB (Kilobyte)

BİZ BU YOLA KEFENİMİZİ GİYİP DE ÇIKTIK!

Hazırlık maçında galibiyet olmamız için bütün taktikleri uyguladım. Saha dizilişi 4-1-2-2-1 olacak. Ve sahada hücüm ağırlıklı ve akıcı oynayacağız. Takımda sakatlık gibi bir durum olmadığı için bütün oyuncuları tek tek elden geçireceğim maça kadar. Bunun içinde bütün adamlara tek tek özel antrenman isteyeceğim.

İleri ki hedef, Gelsenhickern!
      Ekli Resimler Ekli Resimler    
      BLADE, CITIZEN, Taftazân Bunu beğendi.

BLADE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

DRNTYF Devlet Başkanı
      Durum
      Ruh Hali
      Mesgul
      Favori Müziğiniz
      Dombra
      Favori Aktörünüz
      Citizen
      Takımı

Tottenham'ın adını ilk defa duyan birinin FM gibi bir oyunda son derece zorluk çekeceğini düşünüyorum Zira futbola aşırı derecede yabancı olduğun gözüküyor Tottenham takımı öyle bahsedildiği gibi şampiyonluktan çok uzak, alt sınıf bir takım da değil. Aksine geçen sezon şampiyonluğu son haftalara kadar zorladılar, FM oyununda da çok güçlüler. Konuyu takip edeceğim. Oyunla ilgili yardım falan lazım olursa da buradayım, başarılar diliyorum
      CITIZEN, Cridex Bunu beğendi.

Yasaklı Üye
      Durum
      Ruh Hali
      ----
      Favori Aktörünüz
      Nejat İşler
      Takımı

Alıntı BLADE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Tottenham'ın adını ilk defa duyan birinin FM gibi bir oyunda son derece zorluk çekeceğini düşünüyorum Zira futbola aşırı derecede yabancı olduğun gözüküyor Tottenham takımı öyle bahsedildiği gibi şampiyonluktan çok uzak, alt sınıf bir takım da değil. Aksine geçen sezon şampiyonluğu son haftalara kadar zorladılar, FM oyununda da çok güçlüler. Konuyu takip edeceğim. Oyunla ilgili yardım falan lazım olursa da buradayım, başarılar diliyorum
      O zaman beni kandırdılar la
      BLADE, CITIZEN Bunu beğendi.

CITIZEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

DRNTYF Ana Muhalefet Lideri
      Durum
      Ruh Hali
      ----
      Takımı

Alıntı Cridex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      O zaman beni kandırdılar la
      Oğlum sen benden güçsüz, kötü takım istemedin ki Takım öner dedin Ben de Tottenham ile yardır dedim Tottenham güçlü bir takım fakat şampiyonluğu yok. Al işte sana on numara takım. Kariyerini takip edeceğim.
      BLADE, Cridex Bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)