• Agresif
  • Aptal
  • Arsız
  • Aşık
  • Bezgin
  • Bilgin
  • Cesaretli
  • Çılgın
  • Endişeli
  • Geveze
  • Kagılı
  • Kederli
  • Kimsesiz
  • Korkulu
  • Küstah
  • Kızgın
  • Melek Gibi
  • Mesgul
  • Mutlu
  • Neseli
  • Niteliksiz
  • Olgun
  • Sarhoş
  • Sarsıntılı
  • Savurgan
  • Sert
  • Sinsi
  • Soğuk
  • Stresli
  • Suratsız
  • Sıcak
  • Tembel
  • Uyuşuk
  • Yaramaz
  • İsrarcı
  • Zararsız
  • Öylesine
  • Şaşkın
  • Şeytani
  • Şüpheli

DRNTYF Ana Muhalefet Lideri
      Durum
      Ruh Hali
      ----
      Takımı

Standart Doğumgününü Mütevazi Törenle Kutlayan Ayça_22'den Veryansın

İsim:  a916643d24917eaaf95929d17a9a377e.jpg
Görüntüleme: 41
Büyüklük:  12.3 KB (Kilobyte)

Ayça_22, yaşının ilerlemesiyle birlikte popüleritesinin de hızla düşmeye başladığını ve pop-up'larına tıklama oranlarının eski günleri mumla aratır hale geldiğini söylerken, gözyaşlarına hakim olamadı. "Artık eskisi gibi iş de alamaz olmuştum. Bir dönem peşimde pervane olan, click başına dolarları önüme yığan ajanslar telefonlarıma bile çıkmamaya başladı. Zamanında parayı tutmayı beceremediğim için estetik masraflarını karşılayabilecek durumda da değildim. O olsa belki bi 2-3 sene daha... Bilmiyorum..." derken uzaklara dalan bir dönemin yıldız ismi, kötü şöhreti yüzünden evlenip çoluk çocuğa karışmayı da başaramadığını dile getirdi.

Değişen teknoloji ile birlikte icq, winamp, geocities, myspace gibi pop-up usulü çalışan internet yıldızlarının da piyasadan silindiğini belirten Ayça_22, ''Nesrin33, Alev_İzmir, Kankagül hepimiz teker teker bittik. Eskiden arada bir görüşüp dertleşiyorduk ama kimisi evlendi kimisi kapanıp islami evlilik sitelerinde banner olarak çalışmaya başladı falan derken zamanla koptuk birbirmizden..." ifadelerine yer verdi.

"Yeni projelere açığım"

Son olarak sevenleri ve özleyenleri için eski günlerin hatırına cep telefonuyla kamera açmayı da ihmal etmeyen Ayça_22, kendisine uygun yeni bir proje olması halinde seve seve yer almak istediğini belirterek internet dolandırıcılarına seslendi:

"Ayca_45 şeklinde serinin devamı da olabilir, bambaşka bir şey de... Benim için hiç farketmez... 'Sana en yakın azgın olgun kadınları bul!' projelerinde yer alabilirim. Birikimimi kullanarak çok faydalı olacağıma inanıyorum. Yeter ki inanacağım bir proje gelsin..."

Kuzey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kayıtlı Üye
      Durum
      Ruh Hali
      ----

Canım ya kiyamam
      CITIZEN Bunu beğendi.

Dostunu yakın tut düşmanını daha yakın tut...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)