• Agresif
  • Aptal
  • Arsız
  • Aşık
  • Bezgin
  • Bilgin
  • Cesaretli
  • Çılgın
  • Endişeli
  • Geveze
  • Kagılı
  • Kederli
  • Kimsesiz
  • Korkulu
  • Küstah
  • Kızgın
  • Melek Gibi
  • Mesgul
  • Mutlu
  • Neseli
  • Niteliksiz
  • Olgun
  • Sarhoş
  • Sarsıntılı
  • Savurgan
  • Sert
  • Sinsi
  • Soğuk
  • Stresli
  • Suratsız
  • Sıcak
  • Tembel
  • Uyuşuk
  • Yaramaz
  • İsrarcı
  • Zararsız
  • Öylesine
  • Şaşkın
  • Şeytani
  • Şüpheli
  • Sayfa 1/4 123 ... Son
      BLADE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

DRNTYF Devlet Başkanı
      Durum
      Ruh Hali
      Mesgul
      Favori Müziğiniz
      Dombra
      Favori Aktörünüz
      Citizen
      Takımı

Standart FM16 | Liverpool Kariyeri - 1.Sezon | BLADE

İsim:  Liverpool_FC_logo.png
Görüntüleme: 139
Büyüklük:  30.8 KB (Kilobyte)

Merhaba değerli kardeşlerim. Biliyorsunuz ki iki gün önce forumda Real Madrid takımıyla ilk FM kariyer hikayeme başlamıştım. İkinci sezonun başlarında açıkçası sıkılmaya başladım. Real Madrid'e olan sevgim ve bağlılığımdan ötürü forumda paylaşacağım ilk kariyerin o takımla olmasını istedim ancak biraz fazla basit geldi. Her maç 4-5 golle rahat bir şekilde kazanmak, gelecek maç için heyecanlanmamak beni sıktı. Dün Citizen kardeşime verdiğim Milan tavsiyesinin ardından, kendime de benzeri bir tavsiye verdim ve son yıllarda zor zamanlar geçiren, ligde uzun yıllardır şampiyonluğa hasret, Avrupa'da adını unutturan Liverpool takımını eski günlerine döndürmeye karar verdim.

İsim:  Mete Karahan_  Gelen Kutusu.png
Görüntüleme: 136
Büyüklük:  39.9 KB (Kilobyte)

İsim:  Mete Karahan_  Gelen Kutusu-2.png
Görüntüleme: 138
Büyüklük:  161.8 KB (Kilobyte)

Değerli başkanımız Thomas Werner'e, teknik ekibimize, oyuncularımıza ve en önemlisi büyük taraftarımıza yaptıkları sıcak karşılamadan ötürü teşekkür ediyorum. Başlangıç bütçesi olarak başkanımızın verdiği 30 milyon euro transfer bütçesi beni memnun etti. Bu bütçeyi kullanmak için acele etmeyeceğiz ve yararlı bir biçimde kullanacağız.

İsim:  Liverpool_ Oyuncular Oyuncular.png
Büyüklük:  136.9 KB (Kilobyte)
      İsim:  Liverpool_ Oyuncular Oyuncular-2.png
Büyüklük:  46.4 KB (Kilobyte)

Mevcut kadromuz bu şekilde. Yetenekli ve geniş bir kadro yapısına sahibiz. Ancak Premier Lig basit bir lig değil. Eğer şampiyonluk yarışında var olmak istiyorsak elimizden gelenin çok daha fazlasına ihtiyacımız olacak. Oyuncularımın bunu başarabileceklerine güvenim tam.

İsim:  Mete Karahan_  Gelen Kutusu-3.png
Görüntüleme: 136
Büyüklük:  81.6 KB (Kilobyte)

Takımın başına geldiğimde üç önemli oyuncumuzun ciddi bir sakatlık içerisinde olduğunu gördüm. Üç oyuncu da kendi bölgelerinde eksiklikleri ciddi şekilde hissedilecek isimler. Ancak bunu da en az hasarla kapatmak için elimizden geleni yapacağız.

Takımda her zaman uyguladığım ve oyun felsefem haline gelen akıcı hücüm futbolunu oynatacağım. Taktik çalışmalarına başladık ancak takım şu an kafamdaki taktiğe çok uyumsuz durumda. Antremanlarda taktik çalışmalara aşırı yoğunluk vermemiz gerekecek. Takım taktiğe alışana kadar zorluk çekebiliriz, ancak önemli değil. Hoşuma gitmeyen, taktik stratejime uymayan bir futbolla başarı kazanmaktansa, istediğim futbol oyunuyla başarısız olmayı tercih ederim.

Liverpool maceramız başlıyor!
      Ekli Resimler Ekli Resimler       
      Bumerang, CITIZEN, CRYPTEX7Z Bunu beğendi.

Taftazân - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

We have Tolgay Ali Arslan. They Don't
      Durum
      Ruh Hali
      ----
      Takımı

bence soyadı karahanlı yap ortak daha havalı
      bana fikir sorsaydın newcastle al derdim ama liverpool da idare eder. hayırlı olsun yeni görevin. vurduğun gol, yediğin ofsayt, bonservis harcaman çok olsun
      BLADE, Bumerang Bunu beğendi.

DRNTYF Devlet Başkanı
      Durum
      Ruh Hali
      Mesgul
      Favori Müziğiniz
      Dombra
      Favori Aktörünüz
      Citizen
      Takımı

Takımın başındaki ilk günümde oyuncularımızla özel bir toplantı geçirdik. Yaklaşık bir saat süren toplantıda oyuncularımıza hedeflerimizi yüksek tutmamız gerektiğini ve ilk sezon onlardan şampiyonluk beklediğimi söyledim. Neredeyse kadronun tamamı olumlu tepki verirken, kalecimiz Adam Bogdan ve stoper oyuncularımızdan Joel Matip hedeflerimi gereğinden fazla yüksek tuttuğumu söyleyerek olumsuz tepki verdi. İkisiyle daha sonra özel olarak görüşerek inançlarını ve umutlarını yüksek tutmalarını söyleyeceğim.

İsim:  Liverpool_  Tak1m Toplant1s1.png
Görüntüleme: 128
Büyüklük:  67.5 KB (Kilobyte)

PSG takımı Türk asıllı Alman oyuncumuz Emre Can için 40 milyon euro değerinde bir teklif yaptı. Genç oyuncuyu takımın önemli bir parçası olarak görüyorum ve gelecek her türlü teklife kapılarımı kapattım. Teklifi reddetmemin ardından Emre Can biraz moralsiz bir şekilde görüşmek istedi ve PSG'ye gidişini neden engellediğimi sordu. Ona kulüple ilgili hedeflerimi ve onun bu hedeflerdeki rolünü anlatınca gitmekten vazgeçerek takımla kalmaya ikna oldu.

Görüntüleme: 126
Büyüklük:  45.3 KB (Kilobyte)

Ve ilk transferimi gerçekleştirdim! Orta sahanın merkezinde iki yönlü oynayabilecek bir oyuncuya ihtiyacımız olduğu düşüncesiyle arayışa koyuldum. Atletico Madrid'in 20 yaşındaki genç oyuncusu Saul'e kancayı taktım. 29 milyon euro bonservis bedelini ve çeşitli maddeleri içeren bir teklif üzerinde kulüple anlaşmaya vardıktan sonra oyuncuyla da uzlaşarak genç oyuncuyu renklerimize bağladık.

Görüntüleme: 125
Büyüklük:  91.4 KB (Kilobyte)

İsim:  Saúl_ Genel Bak1_ Profil.png
Görüntüleme: 126
Büyüklük:  206.3 KB (Kilobyte)

Saul transferinin dışında kulübün başına gelir gelmez teknik kadroya da el atarak antrenör, gözlemci ve sağlık ekibimizi çeşitli isimlerle güçlendirdim. Yeni ekibimizle birlikte yeni sezon hazırlıklarına tam gaz devam ediyoruz.
      Bumerang, CITIZEN, Taftazân Bunu beğendi.

CITIZEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

DRNTYF Ana Muhalefet Lideri
      Durum
      Ruh Hali
      ----
      Takımı

Hayırlı olsun başganım. Seninle 2005'teki gibi CL finalinde karşılaşmak için sabırsızlanıyorum. 2005'in intikamını alacağız!
      BLADE, Bumerang Bunu beğendi.

DRNTYF Devlet Başkanı
      Durum
      Ruh Hali
      Mesgul
      Favori Müziğiniz
      Dombra
      Favori Aktörünüz
      Citizen
      Takımı

SİMEONE-KARAHAN ÇATIŞMASI!

Saul'ün basına tanıtılması için düzenlediğim basın toplantısı sırasında gazetecilerden birinin Saul transferinde benimle görüşen kişinin Atletico teknik direktörü Simeone'nin değil, Atletico futbol direktörünün olmasını nasıl karşıladığımı sorması üzerine, transferleri futbol direktörüne bırakmanın yanlış olduğunu düşündüğümü söyledim. Bu söylemimin ardından kendi iç işlerine karıştığımı düşünen Diego Simeone basın mensuplarına benim yorumlarımın yakışıksız ve riyakar olduğunu söylemiş.

Görüntüleme: 124
Büyüklük:  69.7 KB (Kilobyte)

İsim:  Mete Karahan_  Gelen Kutusu-4.png
Büyüklük:  62.6 KB (Kilobyte)

20 yaşında çok yetenekli bir orta saha oyuncusunu futbol direktörü yüzünden kaybetmenin acısını yaşadığını düşünerek Simeone'nin bu açıklamasını anlayışla karşılıyorum.
      Bumerang, CITIZEN, Cridex, Taftazân Bunu beğendi.

DRNTYF Devlet Başkanı
      Durum
      Ruh Hali
      Mesgul
      Favori Müziğiniz
      Dombra
      Favori Aktörünüz
      Citizen
      Takımı

Sözleşmelerinin bitimine 12 ay kala iki bek oyuncumuz Jon Flanagan ve Jose Enrique ile sözleşme uzatma kararı aldık. 22 yaşındaki genç oyuncumuz Flanagan'ın sözleşmesini 2017, 29 yaşındaki tecrübeli oyuncumuz Enrique'nin sözleşmesini ise 2018 yazına kadar uzattık.

Büyüklük:  63.3 KB (Kilobyte)

Büyüklük:  80.5 KB (Kilobyte)

Yeni sezon fikstürümüz de belli oldu. Hazırlık maçlarında takımı yardımcıma emanet edeceğim. Ligin ilk haftalarında da zorlu mücadeleler bizi bekliyor olacak. Fikstürümüzün hayırlı olmasını diliyor, sezon sonunda kupalar kaldırmayı ümit ediyorum.

İsim:  Liverpool_  As Maçlar1.png
Görüntüleme: 125
Büyüklük:  137.2 KB (Kilobyte)
      Bumerang, CITIZEN, Taftazân Bunu beğendi.

Bumerang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kayıtlı Üye
      Durum
      Ruh Hali
      Neseli
      Takımı

Başarılar hocam...logo paketi yüklersen daha zevkli olur ama yinede sen bilirsin
      BLADE Bunu beğendi.
      Ölüler iyi bilir ; Yaşamak güzeldir..

DRNTYF Devlet Başkanı
      Durum
      Ruh Hali
      Mesgul
      Favori Müziğiniz
      Dombra
      Favori Aktörünüz
      Citizen
      Takımı

İlk iki hazırlık maçımızdan da 4-0'lık galibiyetlerle ayrıldık. Her ne kadar rakiplerimiz zayıf olsa da alınan skorlar ve hücumdaki etkinliğimiz gelecek için umut verdi.

İsim:  Beverly - Liverpool_ Genel Bak1_ Genel Bak1_.png
Görüntüleme: 118
Büyüklük:  211.8 KB (Kilobyte)
      İsim:  Tampines - Liverpool_ Genel Bak1_ Genel Bak1_.png
Görüntüleme: 116
Büyüklük:  208.0 KB (Kilobyte)

Hazırlık maçlarındaki performans yüzümüzü güldürürken, moralleri bozacak bir sakatlık haberi Lucas Leiva'dan geldi. Antreman sırasında ayak bileğini burkması sonucu sakatlanan Leiva 4-5 hafta sahalardan uzak kalacak.

Görüntüleme: 117
Büyüklük:  71.2 KB (Kilobyte)
      Bumerang, CITIZEN Bunu beğendi.

DRNTYF Devlet Başkanı
      Durum
      Ruh Hali
      Mesgul
      Favori Müziğiniz
      Dombra
      Favori Aktörünüz
      Citizen
      Takımı

Geri kalan üç hazırlık maçımızı da tamamladık ve sezon öncesi yaptığımız beş hazırlık maçında dört galibiyet bir beraberlik aldık. Buna rağmen takım taktiğe karşı hala hazır değil, tamamen uyum sağlamaları için uzun bir süre gerekecek gibi gözüküyor.

İsim:  Be_ikta_ - Liverpool_ Genel Bak1_ Genel Bak1_.png
Görüntüleme: 105
Büyüklük:  206.9 KB (Kilobyte)
      İsim:  Zaragoza - Liverpool_ Genel Bak1_ Genel Bak1_.png
Görüntüleme: 103
Büyüklük:  186.1 KB (Kilobyte)
      İsim:  Recreativo - Liverpool_ Genel Bak1_ Genel Bak1_.png
Görüntüleme: 101
Büyüklük:  193.5 KB (Kilobyte)

Leiva'nın sakatlığından sonra bir sakatlık haberi de Adam Lallana'dan geldi. Recreativo maçında sakatlanan oyuncu 2-3 hafta sahalardan uzak kalacak.

Görüntüleme: 101
Büyüklük:  80.8 KB (Kilobyte)

Sezon öncesi hazırlık dönemimizi tamamladık ve ligin ilk haftasında Southampton ile deplasmanda oynayacağımız maçın hazırlıklarına başladık. Beş önemli oyuncumuzun sakatlık sebebiyle forma giyemeyeceği maçta ligi üç puanla açmak için elimizden geleni yapacağız.
      CITIZEN Bunu beğendi.

DRNTYF Devlet Başkanı
      Durum
      Ruh Hali
      Mesgul
      Favori Müziğiniz
      Dombra
      Favori Aktörünüz
      Citizen
      Takımı

İLK MAÇ HEYECANI

Liverpool'un başındaki ilk resmi maçıma çıkmak üzere Southampton deplasmanına geldik. Şehirde bulunan taraftarlarımız bize güzel bir karşılama hazırladılar. Maç öncesi son antremanımızı da tamamlayıp maç saatini beklemeye başladık.

Görüntüleme: 99
Büyüklük:  82.1 KB (Kilobyte)

SÜPER MARİO KURTARAMADI

İngiltere Premier Lig'in ilk haftasında Southampton deplasmanına konuk olduk. Maçın başlangıç düdüğünden 20.dakikasına kadar oyun hakimiyetini elimize alıp rakip kaleye ataklar gerçekleştirdik. Maçın 20.dakikasından itibaren seyirci desteğini de arkasına alarak toparlanmayı başaran Southampton takımı 34.dakikada bulduğu golle skoru 1-0'a getirdi. Golden 10 dakika sonra 44.dakikada bu kez farkı 2'ye çıkardılar ve devre arasına bu skorla gidildi.

Devre arası oyuncularıma sert uyarılarda bulundum ve gol yollarında etkisiz kalan Danny Ings'i kenara alarak Mario Balotelli'yi oyuna dahil ettim. İkinci yarıda sahada bambaşka bir Liverpool görüntüsü çıktı. Oyunu tamamen kontrolümüz altına alarak rakip kaleye yüklenmeye başladık. Bunun meyvesini oyuna sonradan dahil olan Balotelli'nin 51.dakikada attığı golle aldık ve farkı 1'e indirdik. Beraberlik golü için rakip kaleye yüklenmeye devam ettik ve 67.dakikada yine Balotelli'nin golüyle maça eşitliği getirdik.

Beraberlik golünden sonra hırslanan Southampton oyuncuları yeniden oyuna döndüler ve oyun kontrolünü ellerine aldılar. Maçın 72.dakikasında basit bir savunma hatasıyla yediğimiz gol aynı zamanda maçın skorunu belirlemiş oldu ve ilk hafta mücadelesinde rakibimize 3-2 mağlup olarak haftayı puansız kapattık.

İsim:  Southampton - Liverpool_ Genel Bak1_ Genel Bak1_.png
Görüntüleme: 99
Büyüklük:  213.3 KB (Kilobyte)

Maçın ilk 20 dakikası ve ikinci yarının ilk 25-30 dakikasında hücumda sergilediğimiz futboldan memnun kaldım. Bir çok pozisyonda bitiricilik problemi çektik ancak bu problemi oyuna sonradan dahil ettiğim Balotelli ile çözmeyi başardık. Ancak savunmada sergilenen görüntü tam anlamıyla bir kabustu. Southampton takımının hücum oyuncuları kalemize adeta dans ede ede girdiler, savunmacılarımız da onları sadece izlediler. Hücum anlamında kendimizi biraz daha geliştirirsek olumlu sonuçlar elde edebiliriz ancak savunma konusunda epey yol katetmemiz gerekecek gibi gözüküyor.

Ligin ilk haftasını puansız kapatarak kendimize 13.sırada yer bulduk. Aldığımız yenilgiden dolayı taraftarlarımız ve camiamızdan özür diliyorum. İkinci hafta evimizde Crystal Palace takımına karşı alacağımız 3 puanla birlikte arka arkaya başarılı sonuçlar alarak ligin üst sıralarına tırmanmayı ümit ediyoruz.

İsim:  0ngiltere Premier Lig_ Genel Bak1_ Profil.png
Görüntüleme: 98
Büyüklük:  211.0 KB (Kilobyte)
      Bumerang, CITIZEN Bunu beğendi.

Sayfa 1/4 123 ... Son

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)