• Agresif
  • Aptal
  • Arsız
  • Aşık
  • Bezgin
  • Bilgin
  • Cesaretli
  • Çılgın
  • Endişeli
  • Geveze
  • Kagılı
  • Kederli
  • Kimsesiz
  • Korkulu
  • Küstah
  • Kızgın
  • Melek Gibi
  • Mesgul
  • Mutlu
  • Neseli
  • Niteliksiz
  • Olgun
  • Sarhoş
  • Sarsıntılı
  • Savurgan
  • Sert
  • Sinsi
  • Soğuk
  • Stresli
  • Suratsız
  • Sıcak
  • Tembel
  • Uyuşuk
  • Yaramaz
  • İsrarcı
  • Zararsız
  • Öylesine
  • Şaşkın
  • Şeytani
  • Şüpheli
  • Sayfa 1/2 12 Son
      CITIZEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

DRNTYF Ana Muhalefet Lideri
      Durum
      Ruh Hali
      ----
      Takımı

Standart FM14 | AC Milan Kariyeri - Milan is back! | Citizen

İsim:  171px-AC_Milan.svg.png
Görüntüleme: 174
Büyüklük:  20.1 KB (Kilobyte)

Kariyer jeneriğimiz:

Merhaba arkadaşlar, Baldeciğimden gördüğüm ve özendiğim FM kariyer senaryosuna ben de başlama kararı aldım. Takım seçiminde yine BLADE yardımcı oldu. Milan'ın eski parlak ve ihtişamlı günlerini herkes bilir. Ancak Berlusconi yönetiminde bir enkaza dönüşen kırmızı siyahlılar son yıllarda gittikçe düşen performansıyla adeta yok olmuş durumda. Şampiyonlar Liginde Milan adını duymayalı uzun yıllar oldu. İşte bundan mütevellit başarıyı seven hırslı yapımında etkisiyle Milan'ı eski günleri geri götürmek amacına binaen kariyerimi başlatmış bulunmaktayım. Hayırlı uğurlu olsun. Heyecanlı ve zevkli bir konu olmasını umuyorum.

Not: FM16'yı hatalarla dolu olması nedeniyle tercih etmedim. FM15 ile başlayacaktım ancak son anda kararımı değiştirdim, transfer güncellemeleriyle beraber alışkın olduğum 14 ile devam etme kararı aldım.

Kulüple 1+1 yıllık mukavele yaptık. Eğer ilk yılımızda Avrupa kupalarına katılmayı başarırsak ki benim hedefim şampiyonluk, sözleşmemiz otomatik olarak 1 yıl uzayacak. Haftalık ücretim yüksek değil ama bizim para değil dava adamı olduğumuzu herkes bilir.

İsim:  Eren Karaca_ Haberler Gelen Kutusu.png
Görüntüleme: 175
Büyüklük:  112.6 KB (Kilobyte)

Milano'ya iner inmez beni havalimanında sevgili Barbara Berlusconi karşıladı. Kendisi Silvio Berlusconi'nin kızı olur. Önce meşhur Milano meydanında bana bir latte ısmarladı. Ardından şehirde küçük bir tur attıktan sonra takımın tesislerine geçtik. Kendisiyle iyi bir ikili olacağımız şimdiden belli.

İsim:  Eren Karaca_ Haberler Gelen Kutusu-2.png
Görüntüleme: 174
Büyüklük:  34.1 KB (Kilobyte)

Tesisleri biraz gezdikten sonra sayın Başkanla ilk görüşmemizi yaptık. Kendisine şampiyonluk vaad ettiğimi söyledim. Bana şöyle bir baktı ve purosunu yaktı.

İsim:  Berlusconi.jpg
Görüntüleme: 173
Büyüklük:  45.1 KB (Kilobyte)

Ardından iki elini açtı ve babacan bir tavırla sevdim seni genç adam dedi. Bu arada Barbara ile de göz göze geldik. Uuuuu çok heyecanlı bir başlangıç.

Başkan bana 28 milyonluk bir transfer bütçesi sağladı. Yarın takımımla ilk toplantımı yapıp, taktik çalışmalarına başlayacağız.

Uzun ve zorlu bir sezon bizi bekler. Haydi bakalım.

Şimdi Barbara ile şehri gezmeye devam edeceğiz.

İsim:  11856602_1478591272444558_1211822715_n.jpg
Görüntüleme: 175
Büyüklük:  91.7 KB (Kilobyte)

İlk selfiemizi çekelim dedik ama uyanık bir Milan taraftarı araya girdi. Fotoda ben çıkmadım ama yakında Milano meydanında bir selfie çekeceğiz rahat olun.
      Konu CITIZEN tarafından (17.09.2016 Saat 15:46 ) değiştirilmiştir.

BLADE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

DRNTYF Devlet Başkanı
      Durum
      Ruh Hali
      Mesgul
      Favori Müziğiniz
      Dombra
      Favori Aktörünüz
      Citizen
      Takımı

Hayırlı olsun kardeşim, seninle şampiyonlar ligi finalinde karşılacağımız günleri sabırsızlıkla bekliyorum Kariyerinin sıkı takipçisi olacağım
      Bumerang, CITIZEN Bunu beğendi.

Bumerang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kayıtlı Üye
      Durum
      Ruh Hali
      Neseli
      Takımı

Başarılar
      CITIZEN Bunu beğendi.
      Ölüler iyi bilir ; Yaşamak güzeldir..

WARFACE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

RECEP TAYYİP ERDOĞAN
      Durum
      Ruh Hali
      Tembel
      Favori Müziğiniz
      Meiko - Leave The Lights
      Favori Aktörünüz
      Rüveyda Öksüz
      Takımı

Balde özentisi olduğunu çekinmeden söyleyen koca yürekli Citizen'e burdan selam olsun Milan'ı seçme nedenin Barbara Berlusconi değilse bende bir şey bilmiyorum Bu arada Barbara Berlusconi nedeniyle konuyu bende yakından takip edeceğim başarılar Citizenspor
      CITIZEN, Karahalteri Bunu beğendi.

Taftazân - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

We have Tolgay Ali Arslan. They Don't
      Durum
      Ruh Hali
      ----
      Takımı

hayırlı olsun yeni görevin. Allah sonunu Fatih Terim gibi etmesin

Durum
      Ruh Hali
      ----
      Takımı

Tekrardan merhaba arkadaşlar, dün Barbara ile yine küçük bir şehir turu attıktan sonra tesislere geri döndüm. Fakat üzücü bir haberim var, Barbara 1 aylığına Roma’da bir moda fuarına katılıyor. Kendisiyle yeni tanışmama rağmen bu ayrılık beni üzdü. Ancak yeniden işime konsantre olmam gerekiyor. Tesislere girişte aslanlı kapıyı gördüğümde aklıma bir zamanlar burada Fatih Terim’in hüküm sürdüğü günler ve o meşhur reklam aklıma geldi.

Tesislere girdikten sonra takım ile ilk toplantımızı yaptık. Gayet eğlenceli geçen tanışma toplantımız bir o kadar da verimli geçti. Takımın geçtiğimiz sezonda yaşadığı problemler hakkında bilgi edindim. Bu arada sadece geçtiğimiz sezona değil gelecek sezona da odaklandığım bir toplantı oldu. Futbolcularıma açık ve net bir şekilde bu yıl ki hedefimizin şampiyonluk olduğunu söyledim. İlk başta mırın kırın edenler oldu ancak kendilerinin Milan futbolcuları olduğunu ve bunun ciddi sorumluluklar barındırdığını hatırlattım. Takımı hedeflerime inandırmak ilk etapta kolay olmayacak ama alacağımız her başarılı sonuç bizi amacımıza bir adım daha yaklaştıracak.

FİKSTÜRÜMÜZ BELLİ OLDU!

Evet sevgili Başkanımız Silvio Berlusconi üşenmemiş adam bize ABD’de kamp ayarlamış. Kendisine telefon ile teşekkür ettim. Espriyle karışık bir şekilde bunların bir karşılığının olması gerektiğini vurguladı. Üzerimde baskı oluşmadı desem yalan olur.

İsim:  A.C. Milan_ Fikstür Program.png
Görüntüleme: 135
Büyüklük:  67.0 KB (Kilobyte)

- - - Updated - - -

Kamp programımız açıklandıktan sonra ofisimde kampta çalışacağımız taktik formasyonlarını hazırlamaya da başladım.
      Yüzde 90 ligde uygulayacağım formasyon 4-2-3-1 olacak. Dengeli ve kontratak futbolu oynayacağız.

Bu arada teknik heyetimle de bir görüşme gerçekleştirdim. Transfer harekatına kaleci bölgesi ile başlayacağız. Milan kalesi yıllardır boşmuş meğer! Abbiati denilen herif kalede vasatın altında performansıyla saltanat sürüyormuş. Hiç vakit kaybetmeden başkanı aradım, takımla olan ilişiğini kesmek için girişimlere başladık. Şu an sözleşmesini karşılıklı olarak feshetmeye çalışıyoruz.

Aklımda şu an Asmir Begovic var. Kendisi Stoke City’de forma giyiyor ve yetenekli bir kaleci. Yine de scout ekibim iş başında, eğer onlardan sağlam bir öneri gelmezse, Begovic’i bitireceğiz.

Bu arada takım tesislerinde ilk çalışmalarımızı tamamladıktan sonra Milano havalimanından ABD’ye doğru hareket ettik. New Jersey havalimanında bizi bir grup taraftarımız ve basın mensupları karşıladı.

İsim:  Milan+jersey+worn+appearance+Cassano.jpg
Görüntüleme: 129
Büyüklük:  130.5 KB (Kilobyte)

Kamp başlıyor!

Antrenmanlarımız yüksek tempo seviyesinde Takım Uyumu üzerine yoğunlaşacak.

Bu arada Barbaracağım aradı. Takım hakkında bilgi aldı. Ve beni özlediğini söyledi.

İsim:  Screenshot_1.jpg
Görüntüleme: 128
Büyüklük:  74.8 KB (Kilobyte)

ABBİATİ SÜRESİZ KADRO DIŞI, BEGOVİC GELİYOR!

Karşılık fesih anlaşmasına yanaşmayan Abbiati’ye maalesef transfer teklifi de gelmedi. Madem o tavrını ortaya koydu, biz de koyuyoruz. Abbiati’yi süresiz kadro dışı bırakma kararı aldım. Öte yandan Stoke City 16.25MN’luk teklifimizi kabul etti. Begovic ile zaten prensipte anlaşmıştık. Yakında kendisine imzayı attıracağız. Milan kalesi yıllar sonra güvenilir ellere teslim edilecek. İlk devrimi gerçekleştirdik. Şimdi ABD kampında takımı gözlemleyeceğim. Abbiati gibi bir tavır sergileyen bedelini ödeyecek!

MAÇA DOĞRU, RAKİP CHİVAS USA!

İlk maçımıza çıkıyoruz. Açıkçası heyecanlıyım. Bu Milan’ın geri dönüş savaşında çıkacağımız ilk maç olacak. Her ne kadar bir hazırlık maçı da olsa içten içe galibiyet ile başlamak istiyorum.
      Ekli Resimler Ekli Resimler  
      BLADE, Bumerang, Cridex, FeL1x, WARFACE Bunu beğendi.
      Konu CITIZEN tarafından (17.09.2016 Saat 16:32 ) değiştirilmiştir.

Durum
      Ruh Hali
      ----
      Takımı

KÖTÜ PERFORMANSLA GELEN GALİBİYET

İsim:  Chivas USA - A.C. Milan_ Genel Bak1_ Genel Bak1_.png
Görüntüleme: 129
Büyüklük:  901.5 KB (Kilobyte)

Milan'ın başında ilk maçıma çıktım. Rakip gerçekten güçlüydü ve taraftar desteğini arkasına alarak bizi yarı sahamıza hapsetti. Takımım hücum konusunda oldukça zayıf kalsa da, rakip de çok iyi sayılmazdı, 9 şut çektiğimiz sizi aldatmasın, birbirinden berbat şutlardı. Ancak takım defansif açıdan güçlü bir direnç gösterdi. Ayrıca yeni transferimiz, file bekçimiz Begovic üstün bir performans sergiledi. Hücum açısından etkili olamasak da tecrübemiz konuştu. 90+3'te Essien'in rakibinden çaldığı topu sağ kanada yollamasıyla Abate çılgın bir depar atıp falsolu vuruşuyla rakip kaleciyi çaresiz bıraktı. Maç 1-0'lık üstünlüğümüz ile sonuçlandı. Performansımız kötü de olsa kampın başında olduğumuz bir gerçek. Üstüne koyarak ilerleyeceğiz.

Bu arada diğer hazırlık maçlarını asistanıma bırakacağım. Şu an FC Bayern ile San Siro'da yapacağımız maça odaklanmış durumdayım. Takımım kendini bu maçta göstereceği performansla ispatlayabilir. O yüzden bu maç için özel bir hazırlık gerçekleştireceğiz.

BLADE, Bumerang, Cridex Bunu beğendi.
      Konu CITIZEN tarafından (17.09.2016 Saat 17:18 ) değiştirilmiştir.

eLeCTroN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

DRNTYF Meclis Başkanı
      Durum
      Ruh Hali
      Mesgul
      Takımı

Başarılar citicim
      Copyright © 2013-2016 eLeCTroN

Durum
      Ruh Hali
      ----
      Takımı

BİR MAĞLUBİYET BİR GALİBİYET İLE KAMP TAMAMLANDI

İsim:  A.C. Milan_ Fikstür Program-2.png
Görüntüleme: 119
Büyüklük:  275.7 KB (Kilobyte)

İlk maçımızın ardından asistanıma takımın çalışma programını teslim ettim ve sonra Brezilya’da düzenlenen Dünya Futbol Şurasına katılmak üzere Brezilya’ya uçtum. Bu arada takım yüksek tempoyla çalışmayla devam etmiş. Program harfiyen uygulanmış. Fakat 2.hazırlık maçımızda takımın kötü performansı devam etmiş ve maalesef New England takımına karşı 1-0 mağlup olmuşuz. Bu mağlubiyetin ardından sayın Başkan aradı. Acilen takımın başına dönmem konusunda gereken uyarıyı yaptı. Hiç vakit kaybetmeden valizimi toplayıp, ABD’ye geri döndüm. Futbol zirvesi maalesef yarıda kaldı. Takımın kamp yapmak üzere konakladığı tesislere geçtikten sonra teknik heyetimle bir toplantı gerçekleştirdim. New England maçı hakkındaki tüm istatistikleri inceledikten sonra bir değerlendirme yaptık. Ardından futbolcularımla buluşarak antrenman temposunu biraz daha artıracağımızı söyledim. Ayrıca sistemde ufak tefek değişiklikler yaptım.
      Sıradaki rakip Columbus takımıydı. Sıkı çalışmalarımız sonuç verdi ve takım sahada istenilen performansı ortaya koydu. Maçı 1-0 kazandık. Şu an için tek sıkıntı gol yollarındaki etkisizliğimiz. Balotelli ile konuşma zamanı geldi!

İsim:  Columbus - A.C. Milan_ Genel Bak1_ Genel Bak1_.png
Görüntüleme: 120
Büyüklük:  215.0 KB (Kilobyte)

BAYERN MAÇINA DOĞRU!
      Ve beklediğim maç geldi çattı. Takımda bazı şeylerin oturması için bu maçta çok iyi bir performans sergilemek zorundayız. Ayrıca San Siro’da, taraftarımızın önünde çıkacağımız ilk maç olmasından ötürü de bizim için çok önemli bir karşılaşma.
      Maç günü taraftarımız bizi yalnız bırakmadı, stad hınca hınç doldu ve coşkulu ortam açıkçası bizi gaza getirdi.

İsim:  soccer-fans-lighting-flares-in-naples.jpg
Görüntüleme: 119
Büyüklük:  403.7 KB (Kilobyte)

BLADE, Bumerang Bunu beğendi.

Durum
      Ruh Hali
      ----
      Takımı

MUHTEŞEM PERFORMANSIN KARŞILIĞI ÜST ÜSTE İKİ MAĞLUBİYET

İsim:  A.C. Milan - FC Bayern_ Genel Bak1_ Genel Bak1_.png
Görüntüleme: 107
Büyüklük:  870.8 KB (Kilobyte)

Evet yanlış duymadınız, ABD kampından döndükten sonra FC Bayern ve Juventus maçları için çok yoğun bir çalışma gerçekleştirdik. Bu iki maçta da iyi performanslar gösterdik, futbolcularımın emeklerinin karşılığını almak için çok çabaladı ancak her iki takım da kadro kaliteleri sayesinde bizi nakavt etmeyi başardı. FC Bayern maçının benim için özel bir anlamı olduğunu söylemiştim, maça iyi başlamıştık. Niang'ın sağ kanattan açtığı ortayı muhteşem bir kafa golüyle tamamlayan El Sharaawy takımımızı 30.dakikada 1-0 öne geçirdi. Fakat Bayern oyuna yıldızlarını dahil etti. 32.dakikada önce Müller ile cevap verdiler. İkinci yarı ilk 20 dakika yoğun pres uygulayan Bavyera ekibi 56.dakikada De Sciglio'nun kendi kalesine attığı golle 2-1 öne geçti. Maçın skorunu belirleyen gol ise 90+3'te Thiago'dan geldi. Bu maç bizim için önemliydi evet ama bunun bir hazırlık maçı olduğunun bilincindeyiz. Bir sonraki rakibimiz Juventus olacak. Son hazırlık maçımız olan bu karşılaşmada skor yerine yine bireysel performanslara odaklanacağız. Lige moral depolayarak başlamak için bir galibiyette fena olmaz aslında.

Bu arada 4-2-3-1 formasyonunda karar kıldığımı söylemiştim. Maalesef takımda 10 numara mevkinde oynayabilecek bir oyuncumuz yoktu. Scout ekibimin önerisi üzerine Schalke'den Barnetta ile temasa geçtik. Futbolcuyu ikna ettikten sonra Schalke yetkililerini de ikna etmeyi başardık. Barnetta ile 2017'ye kadar anlaştık.

İsim:  A.C. Milan - Juventus_  Maç Sonu.png
Görüntüleme: 107
Büyüklük:  923.8 KB (Kilobyte)

Bayern maçından sonra hızlıca toparlanıp Juventus için hazırlanmaya başladık. Antrenmanın temposunu biraz daha yükselttim. Maç günü gelip çattığında yine taraftarımız bizi yalnız bırakmadı. Henüz hazırlık maçlarında olmamıza rağmen taraftar yeni Milan'ı ilgiyle takip ediyor. Maça hızlı başladık 8.dakikada De Sciglio'nun ortasında bitirişi Montolivo yaptı ve 1-0 öne geçtik. Takım gerçekten çok iyi oynuyordu. 10.dakikada Mario Balotelli klas bir şutla uzak mesafeden takımımızı 2-0 öne geçirdi. Ben herhalde fark atacağız diye beklentilere girmişken büyüyü 14.dakikada Tevez bozdu. Juventus hızla maça yeniden konsantre oldu. Taktik dizilişinde de değişikliğe giden siyah beyazlı ekip Pirlo'nun frikik golüyle beraberliği yakaladı. Hamle yapma sırası bendeydi. Defansta berbat bir performans gösteren Rami'yi çıkartıp Mexes'i oyuna dahil ettim. Takım yeniden iyi oynamaya başladı. Ancak bu fazla uzun sürmedi Juventus tecrübesini konuşturdu. Llorente 35'de maçı çevirmeyi başardı. Skor 3-2 olmuştu. İlk yarının bitmesiyle soyunma odasında takıma ateş püskürdüm. İşte soyunma odasından görüntüler,

Bu motivasyon konuşması takım üzerinde pek olumlu etki yaratmadı. Juventus 55'de Tevez ile skoru 4-2 yaptı. Ben artık kulübeye geçtim ve maçı oturarak izlemeye devam ettim. Geçen maç kendi kalesine gol atan De Sciglio geleneğini bozmadı, 79'da yine kendi kalesine gol attı. Maçı bitiren düdük sesiyle beraber stadı terk ettim, zaten taraftarlarda son golden sonra stadı terk etmeye başlamıştı. Doğrudan arabamla tesislere geçtim. Tesislerde beni Barbara karşıladı. Teselli etti. Herşeyin düzeleceğini söyledi. Doğru söylüyordu. Bazı şeyler yanlış gidiyordu ve düzeltmem gerekiyordu. Taktik formasyonunu değiştirme kararı aldım. Ancak bunu yapmadan önce Barbara ile biraz vakit geçirmek istedim. Sanırım Milano meydanında yemek yiyeceğiz.
      BLADE, Bumerang, Cridex Bunu beğendi.

Sayfa 1/2 12 Son

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)