Öncelikle ülkenin seviyesi ne hale geldi. Dışarıdan izleyince çok eğlenceli ülke. Ha bir de düşünülmesi için bir soru soruyorum. Bu duvar yapılırken Gölbaşı Belediyesi neredeydi?

FETÖ soruşturmasında aranan ve yurtdışında olan Koza İpek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Akın İpek'in annesi Melek İpek'in Gölbaşı İncek'te bulunan evinin önündeki duvar, yolu gasp ettiği gerekçesi ile yıkıldı.

Ankara'nın Gölbaşı İncek Mahallesi 111177 ada 11 numaralı ve 111178 ada 5 numaralı parseller hakkında yolun gasp edilmesinin tespit edilmesinin ardından harekete geçen Gölbaşı Belediyesi malikanenin duvarını yıkma kararı aldı.

Sabah saatlerinde Gölbaşı Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Kaçak Yapı Kontrol Ekibi ve Gölbaşı Zabıta ekipleri Melek İpek'in Ankara İncek'teki evine geldi. Olması muhtemel olayların yaşanmaması için Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri de yıkım sırasında olay yerinde hazır bulundu. Yıkım esnasında İpek ailesinden kimse malikaneye gelmezken belediye ekipleri yıkımı mehter müziği eşliğinde gerçekleştirdi.

İsim:  fc9810cd78bc433d99cd71cdcb50aa13.png
Görüntüleme: 80
Büyüklük:  364.7 KB (Kilobyte)

kaynak: diken