İsim:  Corluka.jpg
Görüntüleme: 76
Büyüklük:  25.5 KB (Kilobyte)Hırvatistan Milli Takım oyuncusu Vedran Corluka, Türkiye maçı öncesi yaptığı açıklamada, A Milli Takım'ın aday kadrosuna da değindi.

Dünya Kupası Eleme Grubu ilk maçında Türkiye ile karşılaşacak olan Hırvatistan'da tecrübeli defans oyuncusu Vedran Corluka, Maksimir Stadyumu’nda basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

“Şu anki Türk Milli Takımı ile Avrupa Şampiyonası’nda karşılaştığımız takım arasında fazla bir fark olduğuna inanmıyorum" diyen deneyimli oyuncu, "Bazı ünlü Türk futbolcular kadroda yer almıyor ama bu durumun Türk Milli Takımı'nı olumsuz etkileyeceğini düşünmüyorum. Bence bu genç isimler daha da motive olabilirler. Türkiye maçları her zaman önemlidir ve Pazartesi de öyle olacak” dedi."TARAFTAR, ÖNEMLİ BİR MOTİVASYON KAYNAĞI OLURDU"


Corluka, zorlu karşılaşmanın seyircisiz oynanması ile ilgili ise, “Seyirci bizim için çok önemli bir motive kaynağı. Onların eksikliğini tabii ki de hissedeceğiz. Ama yapacak bir şey yok alınan bir karar var ve buna uymak durumundayız” ifadelerini kullandı.KAYNAK : Sadece kayıtlı üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üye olmak için buraya tıklayınız.