İsim:  625.jpg
Görüntüleme: 79
Büyüklük:  21.9 KB (Kilobyte)

Öğretmenlere tatil müjdesi geldi. MEB ile Türkiye Otelciler Federasyonu’nun yaptığı işbirliği ile öğretmenler otellerde yüzde 35’e varan indirimli tatil yapacak. ..

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) bünyesinde çalışan öğretmen ve emekli öğretmenlerin, Türkiye Otelciler Federasyonu üyesi otellerde, işletmelerde yüzde 35'e kadar indirimli tatil yapmalarına imkan sağlanacak. Hizmetlerden öğretmenlerin uygun şartlarda yararlandırılması için Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü ile Türkiye Otelciler Federasyonu arasında işbirliği protokolü imzalandı.

OTELLERİN LİSTESİ
Protokol ile MEB'e bağlı olarak çalışan ve emekli öğretmenlerin kendileri veya birinci derece aile yakınlarının federasyon üyesi otellerden, işletmelerden yılın talep edilen herhangi bir döneminde afişe edilen fiyatlardan yüzde 35'e kadar indirimli olarak yararlanmasına imkan sağlanacak. Türkiye Otelciler Federasyonu, indirim uygulanacak otellerin listesini ve bu otellerde uygulanacak indirim oranlarını, Sadece kayıtlı üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üye olmak için buraya tıklayınız. internet sayfasında ayda bir güncelleyerek duyuracak. Konaklama yapacak kişinin MEB'e bağlı öğretmen olduğunu belgelemesi gerekecek..

Kaynak: Sabah