Suikastler hız kesmeden devam ederken; Hitman: Episode 4 için geri sayım başladı. Biraz suikast, biraz rock and roll ile kendimizden geçeceğimiz bölümün çıkış tarihi açıklandı.
İsim:  hitman2.jpg
Görüntüleme: 74
Büyüklük:  122.4 KB (Kilobyte)
IO Interactive tarafından geliştirilen ve Square Enix ekibinin yayımcılığını üstlendiği Hitman, geçtiğimiz Mart ayı içerisinde raflardaki yerini almıştı. Serinin diğer yapımlarından farklı olarak, bölüm bölüm karşımıza çıkan Hitman, dördüncü bölüm için çıkış tarihini geçtiğimiz saatlerde bizlerle buluşturdu.

Yapılan açıklamalar ile birlikte dördüncü bölümün adı Bangkok olacağı bilgisi verildi. Tayland'ın en büyük şehri ve başkenti olan Bangkok’ta geçecek olan bölümümüz, 16 Ağustos tarihinde oynanabilir hale gelecek.
İsim:  hitman.jpg
Görüntüleme: 74
Büyüklük:  461.5 KB (Kilobyte)
Birazcık da rock and roll!
"Club 27" görevi ile oyuncuları Bangkok’un hemen dışındaki Chao Phraya Nehri üzerine kurulu Himmapan tatil köyüne gideceğimiz yeni bölüm ile şahane manzaralar da bizleri bekliyor olacak. Bu güzel manzaraların yanında ise tabi ki hedeflerimiz de bulunuyor. Hedeflerimiz yükselişte olan Indie grubu The Class’ın vokalisti, rock yıldızı Jordan Cross ve Cross’un aile avukatı olan Ken Morgan yer alıyor.

Geliştirici ekip içerisinde yer alan Stüdyo Şefi Hannes Seifert: "Bangkok Hitman sezonunun yeni bölümü için egzotik bir arka plan sunuyor, bu sefer biraz rock and roll tercih ettik, çünkü hedefleriniz The Class grubunun vokalisti ve aile avukatları – yani bazı olağan dışı aktiviteler için müzik enstrümanlarının kullanılmasını da bekleyebilirsiniz." açıklaması ile bu bölümün daha çok yönlü olduğunu vurguladı.

Yepyeni fırsatlar ve kılıklar, yeni ekipman, silah ve eşya açacak olan 65’ten fazla mücadele ile dolu olan Episode 4: Bangkok ardından ise sonraki bölüm Amerika Birleşik Devletleri’nde geçecek ve 2016’nın sonlarına doğru da Japonya’da sezon finali olacak.

kaynak: Sadece kayıtlı üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üye olmak için buraya tıklayınız.